Laupäev , 2 märts 2024
Kevin

PALUN JAGA! Politsei selgitab 14-aastase Kevini asukohta  

 

Politsei palub kaasabi selgitamaks Kevini asukohta, kes pidanuks 12. juunil kodukülastuselt naasma Tapa linnas asuvasse õppekeskusesse. Poiss seni kooli ega koju tagasi läinud ei ole.

 

Koolipere andis politseile teada, et 12. juunil ei naasnud Tapa linnas asuvasse kooli 14-aastane Kevin, kes oli mõned päevad viibinud kodukülastusel Tartu linnas. Kui esmalt püüdis lapse asukohta tuvastada koolipere ühes lähedastega, siis nüüd paluti poisi leidmiseks abi ka politsei käest.

 

Piirkonnapolitseinikud on suhelnud nii poisi lähedaste kui ka sõpradega, kontrollitud on erinevaid aadresse, kuid poissi seni tabada pole õnnestunud. Teada on seegi, et nooruk on läinud päevadel veetnud aega Tartus ühes oma sõpradega, ent kooli tagasi viimise vältimiseks põgeneb poiss politseinikke või patrullsõidukeid märgates ära.

 

Info noorukist ning tema väljanägemisest on edastatud erineva piirkonna patrullidele, sest nooruk võib liikuda nii Tartus, Valgas kui ka Rakvere kandis.

 

Kevin on umbes 150cm pikk ning kõhna kehaehitusega. Tal on pruunid lühikesed juuksed. Seljas võib kanda musta pusa, jalas siniseid teksapükse ja musta värvi tosse.

 

Kõigil, kes on Kevinit näinud või teavad tema asukohta, palutakse sellest häirekeskuse numbril 112 teada anda.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 2 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Keiser. Täna on aeg võtta vastutus oma elu

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse Horoskoop – Laupäev 2 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on suurepärane päev romantika jaoks. Teie energia on

error: Sisu on kaitstud!