Erakorralised uudised
Giving birth to Life 1080x608 1
www,minuaeg.com

Päeva Sõnum – Esmaspäev 13 november 2023

“Täna on päev, mil peaksid keskenduma oma sisemisele minale ja isiklikule kasvule. Võta aega mõtisklemiseks ja oma eesmärkide üle järelemõtlemiseks. Tänane päev võib tuua uusi võimalusi ja avastusi, mis aitavad sul edasi liikuda oma teekonnal. Ole avatud õppimisele ja kasvule, isegi kui see tähendab väljakutsete vastu võtmist.

Tänane päev kutsub sind üles olema teadlik oma mõtetest ja emotsioonidest. Tunnista oma tundeid, kuid ära lase neil end valitseda. Leia tasakaal oma emotsionaalsete ja ratsionaalsete külgede vahel.

Samuti on tähtis säilitada positiivne suhtumine. Positiivne mõtlemine aitab sul näha võimalusi seal, kus teised näevad takistusi. Järgi oma intuitsiooni ja usalda oma sisemist tarkust, kui seisad silmitsi otsustega.

Lõpuks, ära unusta hoolitseda oma vaimse ja füüsilise heaolu eest. Tervislik toitumine, piisav puhkus ja kehaline aktiivsus on olulised, et säilitada energia ja keskendumisvõime. Võta aega lõõgastumiseks ja naudi hetke, olles tänulik väikeste asjade eest elus.

Pidage meeles, et iga päev on võimalus õppida, kasvada ja areneda. Tänane päev ei ole erand. Ole avatud kõigele, mida see päev sulle pakkuda võib.”
Loe ka: Taroksoop: esmaspäev 13.11 – pühapäev 19.11.2023
Loe ka: Hiina horoskoop – esmaspäev 13.11 – pühapäev 19.11.2023
Loe ka: Tiibeti horoskoop: esmaspäev 13.11 – pühapäev 19.11.2024
Loe ka: Uue nädala horoskoops – Armast, Töö ja tervis
Loe ka: Inglite juhised ja soovitused uueks nädalaks: Põhjalik ülevaade

Vaata ka:

kaja kallas

– Eesti peaminister Kaja Kallas kohtus Varssavis Poola peaministri Donald Tuskiga, kellega arutati Ukraina toetamist ja Läänemere regiooni julgeolekut.

Eesti peaminister rõhutas kohtumisel, et Ukraina vajab kiiresti laskemoona, aga ka pikaajalist sõjalist abi. “Eesti

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 11.04 – 12.04.2024

Tallinn 11.04 kell 15.39 sõitsid päästjad Põhja-Tallinnasse Manufaktuuri tänavale, kust oli tulnud teade sügavasse kraavi

error: Sisu on kaitstud!