Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
ingel

Ingli sõnum tänaseks esmaspäev 13.11.2023

“Sellel päeval kutsub universumi valgus sind üles leidma oma sisemise rahu ja tasakaalu. Iga hetk on võimalus süveneda iseendasse, et avastada oma tõeline olemus ja potentsiaal. Universum julgustab sind vaatama sügavamale oma hingesse, et mõista oma elu eesmärki ja kavatsusi.

Ole avatud muutustele, mis toovad sinu ellu uusi võimalusi ja kogemusi. Ära karda ebaõnnestumist, sest iga komistuskivi on samm edasi sinu isiklikus arengus. Usalda oma intuitsiooni ja sisemist tarkust, kuna need on sinu kõige usaldusväärsemad juhendid.

Pea meeles, et armastus ja andestus on võimsad tööriistad, mis aitavad vabastada mineviku koormast ja luua helgema tuleviku. Andesta nii endale kui teistele ja lase lahti kõigest, mis sind enam ei teeni. See vabastab su energia ja avab uksed uutele võimalustele.

Märgi ära ja tunnusta väikeseid edusamme ja õnnestumisi oma teel. Iga väike samm on oluline osa suuremast teekonnast. Täna on päev, mil pead olema tänulik kõige eest, mis sul on, ja olla avatud kõigele heale, mis sind ees ootab.

Lõpetuseks, tea, et oled alati kaitstud ja armastatud. Ingellikud jõud on sinuga, et toetada ja juhatada sind igal sammul. Usalda seda armastavat juhatust ja lase oma valgusel särada.”
Loe ka: Taroksoop: esmaspäev 13.11 – pühapäev 19.11.2023
Loe ka: Hiina horoskoop – esmaspäev 13.11 – pühapäev 19.11.2023
Loe ka: Tiibeti horoskoop: esmaspäev 13.11 – pühapäev 19.11.2024
Loe ka: Uue nädala horoskoops – Armast, Töö ja tervis
Loe ka: Inglite juhised ja soovitused uueks nädalaks: Põhjalik ülevaade

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

Paeva sonum

Tänase päeva sõnum, 23. aprill 2024

Usalda oma intuitsiooni. Sisemine hääl ütleb sulle midagi? Ära ignoreeri seda. Täna on päev, mil

error: Sisu on kaitstud!