Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
love 2331486 960 720 576x560 1

Armastuse horoskoop: Esmaspäev 13.11.2023


Jäär

Oled täna eriti romantiline meeleolus. Tahad oma partnerit hellitada ja talle näidata, kui palju sa teda armastad. See on hea päev, et teha midagi koos, mis teid mõlemaid rõõmustab. Näiteks võite minna kinno, teatrisse või lihtsalt välja jalutama.

Loe ka: Hiina horoskoop – esmaspäev 13.11 – pühapäev 19.11.2023
Loe ka: Tiibeti horoskoop: esmaspäev 13.11 – pühapäev 19.11.2024
Loe ka: Uue nädala horoskoops – Armast, Töö ja tervis
Loe ka: Inglite juhised ja soovitused uueks nädalaks: Põhjalik ülevaade

Sõnn

Täna on hea päev, et rääkida oma partneriga oma tunnetest. Ole aus ja avatud ning kuula ka tema ära. See aitab teil oma suhet tugevdada.

Kaksikud

Täna võid olla pisut eemalolevam ja üksildasem kui tavaliselt. See võib olla tingitud sellest, et tunned end oma partneriga pisut kaugenevat. Proovi selle üle mõelda ja leida viis, kuidas oma suhet parandada.

Vähk

Täna võid tunda end eriti romantiliselt ja sensuaalselt. Tahad oma partnerile oma iha näidata. See on hea päev, et teha midagi koos, mis teid mõlemaid erutab.

Lõvi

Täna oled eriti enesekindel ja atraktiivne. See võib viia uute tutvustuste või isegi armusuheteni. Ole avatud uutele võimalustele.

Neitsi

Täna oled eriti kriitiline nii enda kui ka oma partneri suhtes. See võib viia tülide või arusaamatusteni. Proovi olla tolerantsem ja mõistvam.

Kaalud

Täna oled eriti kaastundlik ja mõistev. Tahad oma partnerile toeks olla. See on hea päev, et rääkida oma partneriga tema muredest ja aidata tal neid lahendada.

Skorpion

Täna oled eriti kirglik ja sensuaalne. Tahad oma partnerile oma iha näidata. See on hea päev, et teha midagi koos, mis teid mõlemaid erutab.

Ambur

Loe ka: Hiina horoskoop – esmaspäev 13.11 – pühapäev 19.11.2023
Loe ka: Tiibeti horoskoop: esmaspäev 13.11 – pühapäev 19.11.2024
Loe ka: Uue nädala horoskoops – Armast, Töö ja tervis
Loe ka: Inglite juhised ja soovitused uueks nädalaks: Põhjalik ülevaade

Täna oled eriti optimistlik ja lootusrikas. Tahad oma partneriga koos tulevikku planeerida. See on hea päev, et rääkida oma partneriga oma unistustest ja plaanidest.

Kaljukits

Täna oled eriti praktiline ja realistlik. Tahad oma suhet kindlale alusele panna. See on hea päev, et rääkida oma partneriga oma tulevikuplaanidest.

Veevalaja

Täna oled eriti vabameelne ja tolerantne. Tahad oma partnerit aktsepteerida sellisena, nagu ta on. See on hea päev, et rääkida oma partneriga oma erinevustest ja kuidas te neid aktsepteerite.

Kalad

Täna oled eriti intuitiivne ja tundlik. Tahad oma partneriga koos sügavamale tasemele jõuda. See on hea päev, et rääkida oma partneriga oma tunnetest ja mõtetest.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Kantsler Vseviov Brüsselis: peame tegudega sundima Venemaa kurssi muutma

18. ja 19. aprillil viibis välisministeeriumi kantsler Jonatan Vseviov visiidil Brüsselis, kus kohtumistel NATO ja

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Meie seast lahkus ajakirjanik Ene Veiksaar

Kirjutan need read siia, et austada ja meenutada head kolleegi ning mõttekaaslast, Ene Veiksaart. Kuigi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!