Neljapäev , 29 veebruar 2024
Erakorralised uudised
ukraina
Kuvatõmmis videost

ÕUDNE: Ukraina mees sidus oma elukaaslase kinni ja paigaldas seejärel talle tuppe pauguti, mille ta seejärel süütas

Tšehhi Põhja-Pilseni kohtu otsusega võeti 3. oktoobril, teisipäeval, vahi alla 36-aastane ukrainlane, kes nädalavahetusel oli jõhkralt rünnanud ja vigastanud oma naist Kožlanys asuvas ühiselamus.

Politseile esitatud süüdistuse kohaselt on ukrainlane süüdi raskete kehavigastuste tekitamises. Rünnaku eest ähvardab teda kuni kümneaastane vanglakaristus, vahendas novinky.cz.

Naine toimetati haiglasse raskete suguelundite vigastustega. Kohtudokumentidest selgub, et mees sidus oma elukaaslase kõigepealt kinni ja paigaldas seejärel talle tuppe pauguti, mille ta seejärel süütas. “Arstid leidsid, et vigastused on kooskõlas pauguti plahvatusega,” ütles uurimisega kursis olev allikas.

Ukrainlasest kahtlusalune on praegu vahi all ja on keeldunud juhtumit kommenteerimast. Vahepeal on tema advokaat esitanud kaebuse otsuse peale vahi alla võtmise kohta.

Pilseni ülikooli haigla pressiesindaja Gabriela Levorová kinnitas, et naise seisund on endiselt kriitiline, kuid tema elu ei ole ohus.

Kožlanys asuvas ühiselamus elavad peamiselt välismaalased. Ühiselamu omanik, kui ka elanikud ei soovinud juhtunut kommenteerida. Naabrid ühiselamu läheduses ei märganud samuti rünnaku toimumise ajal midagi kahtlast.

Väidetavalt võis rünnaku põhjuseks olla ukrainlase kahtlustus, et naine murdis truudust ühe Süüria päritolu mehega.

Artikli allikas: novinky.cz.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 28 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 20. aprill) Tunned end väsinuna ja vajad puhkust. Võib tekkida romantiline

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

error: Sisu on kaitstud!