Blue Breaking News YouTube Channel Art

Õppuse Kevadtorm raames on järgmisel nädalal suletud Valga–Uulu maanteel teelõigud

13.–17. maini suletakse Viljandi ja Pärnu maakonnas Valga–Uulu maanteel Abja-Paluoja ja Kilingi-Nõmme vaheline lõik seoses Kaitseväe õppusega Kevadtorm.

 

Esmaspäeval, 13. mail on liiklusele suletud lõik kilomeetritel 73–93. Teisipäevast reedeni, 14.–17. maini on suletud ala kilomeetritel 79–94,3. Operatiivsõidukitele, kohalikele elanikele, ettevõtetele ja ühistranspordile on läbipääs tagatud. Kõigile liiklejatele on tee avatud igal öösel kell 22–06.

 

Päevasel ajal on ümbersõit korraldatud Karksi-Nuia, Viljandi ja Kilingi-Nõmme kaudu. Ümbersõidu teekonna pikkus on 79 kilomeetrit.

 

Seoses õppuse Kevadtorm peategevuse algusega tuleval nädalal esineb liikluspiiranguid ka väiksematel riigiteedel Viljandi- ja Pärnumaal. Õppuse perioodi vältel kuni 17. maini ja ka sellele järgneval ajal on Eesti eri paigus märgatavalt suurenenud kaitseväe ja liitlasüksuste osalemine liikluses.

 

Kõik liikluspiirangud on nähtavad portaalis tarktee.ee.

 

Vaata ka:

tarokaart minuaeg.com 3

28.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane Teisipäev 28.05.24 sulle toob. Tarokaardid on

53750168104 1c7933b600 c

Peaminister kohtumisel Soome presidendiga: EL ja NATO piiririikidena seisame silmitsi ühiste väljakutsetega

Peaminister Kaja Kallas kohtus esmaspäeval Eestis riigivisiidil viibiva Soome presidendi Alexander Stubbiga. Arutati eesseisvaid rahvusvahelisi