Friday , 17 September 2021
laps

OLULINE: Pfizeri endine asepresident hoiatab: lapsekandmiseas naised ei tohiks ennast Covid-19 vastu vaktsineerida

Vahendame Objaktiiv.ee artiklit

Ravimitööstuse hiiglase Pfizer endine asepresident Michael Yeadon pidas ettekande, milles tõi välja kolm põhjust, miks lapsekandmiseas naised ei tohiks ennast lasta süstida eksperimentaalsete geeniteraapia Covid-19 vaktsiinidega.

“Teile on valetatud ja minule on valetatud,” rääkis tunnustatud teadlane. “Võimud ei räägi meile kõike nende toodetega [mRNA vaktsiinidega] kaasnevatest riskidest,” vahendab LifeSiteNews.
Yeadon, kellel on kolm teaduskraadi – biokeemias, toksikoloogias ja hingamiselundkonna farmakoloogias –, töötas 32 aastat ravimitööstuses. 2011. aastal jäi ta pensionile, olles jõudnud kõrgele ettevõtte Pfizer allergia- ja hingamiselundite haiguste valdkonna peateadlase ja asepresidendi ametikohale. Peale pensionile jäämist asutas ta oma biotehnoloogiaettevõtte Ziarco, mille ta müüs 2017. aastal maailma suurimale ravimitootjale Novartis.

Miks mitte kunagi ei tohi rasedatele naistele süstida eksperimentaalseid vaktsiine

Yeadoni, kes on Briti kodanik, sõnul on esimene põhjus “äärmiselt arusaadav” ja sellega nõustuvad kõik. “Miks me mitte kunagi ei anna rasedatele naistele eksperimentaalseid ravimeid,” küsis ta kuulajatelt?

Ta vastas, et kuuskümmend aastat tagasi “puutusid naised kokku uue tootega nimega talidomiid, mis pidi vähendama nende [kui nad olid rasedad] hommikust halba enesetunnet, ja mille tõttu sündis vähemalt 10 000 väärarenguga last.”

Enne ravimi turule lubamist läbi viidud toonased uuringud ei olnud võimelised tuvastama, et talidomiid toimib emakale toksiinina. Yeadon selgitas, et viidatud tragöödia õpetas teadlastele, et “beebid ei ole emakas turvaliselt kõige eest kaitstud, nagu senini arvati. Selle asemel on sündimata lapsed pisikeste arengute ime. Kriitilistes arengufaasides, eriti varastes, kui neisse sekkutakse biokemikaalide või millegi muuga, võib see pöördumatult mõjutada selle lapse arengut.”

Rasedatele naistele ei anta mitte kunagi ebapiisavalt testitud meditsiinitooteid. See on täpselt see, mis toimub täna. Meie valitsus utsitab rasedaid naisi ja lapsekandmiseas naisi ennast vaktsineerima. Valitsus räägib, et see on neile turvaline. See on vale, sest selliseid uuringuid pole tänaseni lihtsalt tehtud.

Veelgi enam, viljastumisvõimet puudutavat toksikoloogiat pole mitte ühegi nimetatud toote juures uuritud, kindlasti pole läbi viidud terviklikku testide kogumit, mida te sooviksite.

Maailmas võib olla sadu miljoneid lapsesaamise võimekusega naisi, keda süstitakse toodetega, mille mõjud viljakusele ja lapse arengule pole teada.

Siin me oleme. Maailmas võib olla sadu miljoneid lapsesaamise võimekusega naisi, keda süstitakse toodetega, mille mõjud viljakusele ja lapse arengule pole teada.

See on väga halb, sest see näitab mulle, et tegemist on hoolimatusega. See ei huvita mitte kedagi. Võimud ei hooli, mis hakkab juhtuma.

Yeadon osutas lisaks kahele uuringule, mis osutavad, et olukord võib olla arvatust hullem, sest leitud on viljakust otseselt kahjustavad mõjureid.
Üks Pfizeri rottide peal läbi viidud uuring näitas, et munasarjades on vaktsiini kontsentratsioon 20-kordne.

Yeadon selgitas, et Jaapani ravimiagentuurist teabenõudega saadud uuring kirjeldab, “kuidas vaktsiini toimeained jagunevad aja jooksul mööda rottide keha laiali”.

Me saime teada, et vaktsiin ei jaotu mööda keha [ühtlaselt] laiali, peale mida see kehast väljub, nagu normaaljuhul võiks loota. Selle asemel koondub see rottide puhul näiteks munasarjadesse, ja seda võrreldes teiste taustkudede, nagu näiteks musklitega, 20-korda enam.

Te ei taha seda toodet oma munasarjadesse. Seda pole mitte kellelegi vaja, et immuunsuse saavutamiseks peab sinu munasarjades olema vaktsiin. Kui see koondub munasarjadesse ja teeb seda aja jooksul üha enam, siis pole meile isegi selgitatud, millised on selle maksimaalsed tasemed ning millal see juhtub.

Seda pole mitte kellelegi vaja, et immuunsuse saavutamiseks peab sinu munasarjades olema vaktsiin.

Seega on meil nüüd järgmine probleem, et vaktsiin, vähemalt rottide puhul, koondub munasarjadesse.

Ma kinnitan teile, toksikoloogias on raudseks reegliks, et kui pole olemas andmestikku, mis kinnitaks vastupidist sellele, mida on mõne loomade peal tehtud uuringuga teada saadud, siis eeldatakse, et sama juhtub ka inimestega. Seega on minu eeldus hetkel, et see juhtub iga naisega, kes lasevad ennast vaktsineerida. Vaktsiinid konsentreeruvad naiste munasarjadesse.

See on väga murettekitav. Me küll ei tea, mida selline [vaktsiinide] koondumine [munasarjadesse] täpselt võib põhjustada, aga see ei saa olla healoomuline. See võib olla tõsiselt kahju tekitav, sest vaktsiinid toodavad koroonaviiruse ogavalku ja on teada, et selle ogavalguga kaasnevad ebasoovitavad nähud.

Uuringud osutavad, et “vaktsiin kutsub esile autoimmuunrünnaku platsenta vastu”

Viimast punkti nimetab Yeadon “veelgi hullemaks”, sest see põhineb päris inimeste peal läbi viidud katsetel.

Eelmise aasta detsembris pöördus Yeadon koos ühe Saksamaa arstiga Euroopa Ravimiameti poole, väljendades tõsist muret, kuidas Covid-19 vaktsiine testitakse. Üheks mureks oli:

[mRNA Covid-19 vaktsiinide] ogavalgul on õrn sarnasus; see ei ole eriti tugev, kuid mingi sarnasus on olemas, ühe eluliselt tähtsa platsentas leiduva proteiiniga. See proteiin on vajalik nii viljastumiseks kui platsenta formeerumiseks ja haldamiseks. Kui see proteiin saab kahjustada, siis normaalne rasedus pole mingil viisil võimalik.

Osutades asjaolule, et koroonaviiruse ogavalk on “piisavalt sarnane” jätkas Yeadon:

Ma soovisin, et viidaks läbi lisakatseid, mis loodetavasti oleks välistanud võimaluse, et kui mõnda inimest vaktsineeritakse, mille tõttu tekivad inimeses [Covid-19] ogavalgud, areneb inimestes välja immuunsus nende ogavalkude vastu. Et see ei tekitaks nõrka signaali, mis võiks põhjustada selle sarnase ogavalgu sidumise platsentaga.

Kuigi Yeadoni pöördumist eelmise aasta lõpus eirati, siis juhtis ta tähelepanu, et mõned nädalad tagasi ilmus uuring, mis kinnitab tema hirme.

Viieteistkümnele naisele süstiti Pfizeri vaktsiini. Peale vaktsiini manustamist võeti naistelt mõnepäevaste vahedega vereproove. Kui nad mõõtsid antikehade ja ogavalkude vahekorda, mis võttis avaldumiseks mõned nädalad aega, mõõdeti selles uuringus ka antikehade suhet platsentaga ja leiti, et esimese nelja päevaga suurenes see kaks ja pool kuni kolm korda. See on esimese nelja päevaga 300 protsendine antikehade koguse kasv naise oma platsenta vastu.

Mul on kahju seda öelda, kuid tegemist on vaktsiinist põhjustatud autoimmuunrünnakuga naiste platsenta vastu. Ma arvan, et võib üpris kindlalt oletada, et see juhtub iga lapse saamise võimekusega naisega. Vaktsiin toodab antikehasid eluliselt tähtsa proteiini vastu, mida on vaja viljastumiseks ja edukaks raseduse kulgemiseks.
Tegemist on vaktsiinist põhjustatud autoimmuunrünnakuga naiste platsenta vastu.

Täna pole kindlalt teada, milline on viidatud antikehade täpne mõju. Korrates: pole võimalik, et see on healoomuline. Ma ei tea täpselt, kas see põhjustab esimese trimestri jooksul raseduse katkemise, kuid mul on põhjust vastavale kirjandusele toetudes nii arvata. Naised, kes on piisavalt õnnetud ja neil on mõni nõndanimetatud autoimmuuntõbi, neil paistab rasedus esimese kolme kuu jooksul katkevat sagedamini. Kõnealused vaktsiinid põhjustavad just autoimmuunreaktsiooni.

Seega ma hoiatan teid veel kord, et kui te olete lapsekandmiseas või sellest noorem, teil pole saabunud menopausi, ma tungivalt soovitan mitte lasta neid vaktsiine endale süstida.

Yeadoni sõnu kinnitab kas siis rohkem või vähem andmestik, et Ühendkuningriigis on registreeritud üle 30 000 juhu, kui Covid-19 vaktsiinid on naistel “päevade” rütmi segamini keeranud.

Sotsiaalmeedias levivad pildid, kus vaktsineeritud naised näitavad, et nende “päevade vedelik” on väljunud klompidena.

Uudistekanali Newsmaxi Valge Maja reporter Emerald Robinson tõdeb sotsiaalmeedias:

Föderaalvalitsuse hullumeelne kiirustamine sinu vaktsineerimisega on alati olnud võidujooks kõrvalnähtude ja tagajärgede ilmnemisega.

Allikas.  Objaktiiv.ee Toimetas Karol Kallas

Jaga

Vaata ka:

karmen joller

Perearst Karmen Joller: Hooldekodudes ja tervishoiuasutustes peab personal olema 100% vaktsineeritud ja seda peaks sätestama seadus.

Uudiseid lugeda on viimasel ajal päris hirmus: vaktsineeritus Eestis on madal ja tekivad üha uued …

vaktsiin

USA ravimifirmad Pfizer ja Moderna teatasid, et nende koroonavaktsiinide efektiivsus aja jooksul väheneb. Efektiivsuse taastab kolmas süst.

Pfizer esitas kolmapäeval uuringu, mis viitas, et vaktsiini efektiivsus väheneb aja jooksul loomulikul toimel. Vaktsiini …

13074736t1hd2da

16.09 Ööpäevaga tuvastati 510 uut covid-19 haiget, suri 5 koroonaviirusega nakatunud inimest.

16. septembri hommikuse seisuga vajab sümptomaatilise COVID-19 tõttu haiglaravi 144 inimest. Kokku on haiglas 162 …

1f0FFyNaKFy8hWorvmH6UP

Haigekassa pakub ettevõtjatele võimalust küsida töötajate vaktsineerituse protsenti

Haigekassa pakub rohkem kui 30 töötajaga ettevõtetele võimalust küsida oma töötajate COVID-19 vaktsiiniga hõlmatud töötajate …