Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
covid kiirtest

OLULINE: Õpetajatest saavad alates 1.11.2021 medõed

Esmaspäevast peavad koolid kolm korda nädalas hakkama oma õpilasi testima. Testid aga on tootja õpetuses kirjas kui professionaalseks kasutamiseks mõeldud.

Õhtuleht kirjutab, et uus kohustus leidis vastuseisu õpetajatelt, kes leiavad, et see hakkab toimuma koolitöö arvelt, ja on juba keeldujaid.

Mõningatel andmetel ostis haridus- ja teadusministeerium testid 7,5 miljoni euro eest firmalt Selfdiagnostics. Avalikku hanget ministeerium testide ostmiseks ei teinud.

Tallinna kunstigümnaasiumi direktor Mari-Liis Sults ei pea vajalikuks õpilaste testimist ja jättis seetõttu ka testid tellimata, kirjutab Postimees.

Kaja Kallase valitsus jätkab koroonaämbris kolistamist, tehes õpetajad nüüd professionaalseteks medõdedeks. Ilmselt on nüüd aeg oma sõna öelda lapsevanematel.

Allikas. Uueduudised

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!