Wednesday , 1 December 2021
auto

Oled saanud Soomes või Lätis trahvi? Rikkumised jõuavad nüüd Eesti inkassosse, Eesti Transpordiamet teeb neile ligipääsu.

Transpordiamet võimaldab nüü parkimispidajatele ja inkassofirmadele juurdepääsu ka Soomes ja Lätis parkimiskorda rikkunud sõiduki omanike andmetele.

“Leiame, et neil on õigustatud huvi parkimise eest tasumata jätnud sõidukiomanike andmeid saada,” ütleb transpordiameti õigusosakonna juhataja Karin Victoria Kuuskemaa-Ivanov.

Ta räägib, et kui inimene saab Soomes või Lätis trahvi ning see parkla, kus ta trahvi saab, on sõlminud lepingu nt inkassofirmaga, millel on leping transpordiametiga liiklusregistrist andmete saamiseks, küsib inkassofirma registrist automaatses korras antud sõiduki andmed ja saab trahviteate sõiduki omanikule või vastutavale kasutajale saata.

Julianus Inkasso juhataja Oliver Markvarti kinnitusel on viimasel ajal inkassomenetluses olevate parkimisnõuete maht kasvanud.

Loe edasi SIIT
Allikas: Ärileht.delfi.ee

Jaga

Vaata ka:

louis hansel wVoP Q2Bg A unsplash scaled

Ministeeriumi teatel käivad väljas söömas vaid jõukamad inimesed

Programmi Eesti Maitsed juht Aivar Hanson käis toitlustussektori nimel välja ettepaneku, mis aitaks niigi keerulisse …

Tanel Kiik crop scaled

Terviseminister Tanel Kiige väljavahetamisel võib olukord hoopis hullemaks minna

Tänasest Kaja Kallase portreeloost selgub muu hulgas, et peaminister ei taha tervise- ja tööminister Tanel …

jaunt and joy of EmRp0jwg unsplash scaled

USA: Venemaa võimaliku kava kohta tungida Ukrainasse on tõendeid

USA on näinud asitõendeid, mis viitavad võimalikule Venemaa sissetungi kavale Ukrainasse, ütles kolmapäeval Ühendriikide välisminister …

collin armstrong 8FxJi5wuwKc unsplash scaled

T​artu Prismas kasutati maskita kliendi peal jõudu.

Laupäeva hilisõhtul Tartus Sõbra Prismat külastanud noormees sattus nägema enda sõnul mõistmatut olukorda. «Selle asemel, …