Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
281838

Norstat: rahulolematus valitsusega on viimaste aastate kõrgeimal tasemel

Norstati viimaste küsitlustulemuste põhjal arvab 62 protsenti vastajatest, et valitsus teeb oma tööd halvasti ning 64 protsenti ei kiida heaks peaministri hakkamasaamist oma tööga. Kumbki näitaja pole ligi kahe aasta jooksul veel nii suur olnud, selgub MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi tellitud küsitlusest.

Tartu Ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituudi teadur Martin Mölder ütles tulemusi kommenteerides, et kriitilisus valitsuse ja peaministri suhtes on haripunktis. Ta meenutas, et umbes samal tasemel eriti peaministri suhtes oli see ka vahetult enne Ukraina sõja algust 2021. aasta lõpus ja 2022. aasta alguses.

“Toona oli üldise rahulolematuse põhjus avalikkuse silmis ilmselt ennekõike valitsuse ja peaministri suutmatus adekvaatselt hakkama saada alanud energiakriisiga.

allikas: err.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!