Reede , 9 juuni 2023
Erakorralised uudised

Näitleja Ray Stevenson suri Itaalias filmivõtetel.

Põhja-Iirimaal sündinud briti näitleja Ray Stevenson suri Itaalias filmivõtetel. Stevenson on enim tuntud Titus Pullo rolli tõttu sarjast Rooma.

59-aastane briti näitleja Ray Stevenson suri Itaalias filmivõtete käigus. Itaalia lehe La Repubblica teatel suri Stevenson esmaspäeva hommikul Rizzoli haiglas. Stevenson oli Itaalias filmi Cassino a Ischia võtetel. Näitlejat tabas varem laupäeva pärastlõunal haigus, mistõttu ta pidi minema haiglasse.

Ray Stevensoni enim tuntud roll on Titus Pullo BBC ja HBO ühiselt tehtud sarjas Rooma, kus ta mängis hedonistlikku sõdurit. Samuti valiti Stevenson uue Star Warsi Ahsoka sarja pahalase rolli. Stevenson on ka varem olnud seotud Star Warsi univesumi sarjadega, olles andnud oma hääle mandalorianlasest väejuhile Gar Saxonile. Gar Saxoni tegelaskuju oli kahes Star Warsi animeeritud sarjas: Star Wars: Clone Wars ja Star Wars: Rebels. Mõlemas sarjas oli ka Ahsoka tegelaskuju.

Ray Stevenson tegi hiljuti näitlejatööd ka Viikingite sarja tarbeks ning mängis ka Musthabeme rolli Black Sails sarjas. Lisaks sellele oli briti näitleja seotud ka Marveli filmiuniversumi rollidega, mängides Volstaggi tegelast filmis Thor ja Thor: The Dark World ja Thor: Ragnarök. Samuti mängis Ray Stevenson kuberner Scotti rolli hiljutises India märulidraamas RRR (Rise Roar Revolt).

Ray Stevenson sündis 1964. aastal Põhja-Iirimaal. Aastatel 1997 kuni 2005 oli Ray Stevenson abielus näitleja Ruth Gemmelliga. Alates 2005. aastast oli Stevenson seotud Itaalia antropoloogi Elisabetta Caracciaga, kellega Stevenson tutvus sarja Rooma võtetel. Neil on kolm last.

Err.ee

Vaata ka:

Kärdlasse startinud lennuk tegi hädamaandumise.

Täna õhtul Tallinnast Kärdlasse lendama pidanud lennuki piloot avastas õhureisi hakul, et mootoril on midagi …