Laupäev , 3 juuni 2023
Erakorralised uudised

Alexis Varnum: Päevasõnum 23.05.2023

Alates tänasest päevast algab energiate tõsine kasv – keegi ei suuda enam aktiivsest tegevusest kõrvale hoida. Täna on mitte ainult äriaktiivsus, vaid ka üsna tormiline suhtlus. Palju vestlusi ja palju infot. See pole lihtsalt meeldiv lobisemine toreda naabrinaise või huvitava härrasmehega. Ei, inimesed arutavad midagi olulist, kiiret, vahetavad teadmisi ja loovad tuleviku tegevuskava. Tühja infot praktiliselt pole ja kui on, saab seda kergesti kasulikust muuta.

Tööd on palju. Oluline on see, et töö muutub päeva jooksul suure kiirusega: inimene hakkab ühte ülesannet täitma, siis selgub, et on vaja hoopis midagi muud. Ja mõnikord alustab inimene ise ühte asja, kuid lõpuks jõuab hoopis teiseni. Kõik tulemused on väärtuslikud, nii et ära muretse, kui teed midagi muud kui oled kavatsenud. Muide, on väga õige mõelda oma tuleviku peale, samuti langetada olulisi otsuseid.

Suhted on rõõmsad ja spontaansed. Jah, inimesed toovad üksteisele palju kasulikku, õpivad, teevad koostööd, kuid see juhtub kuidagi juhuslikult, mitte plaanipäraselt. Nad ei kavatsenud midagi koos teha, ei kavatsenud teisele midagi olulist rääkida, inimesed võisid üldse kohtumist mitte planeerida, kuid see organiseerus kuidagi iseenesest.

Tervis on päeva jooksul keskmiselt hea, kui inimene teadlikult vältib kurbust ja ei otsi endast midagi. Ära vingu, ega järgi oma nõrkusi! Mõnikord annab jõudu mitte puhkus, vaid iseenda ületamine.

Kui sinul on südames soove, siis täna tuleks neid selgelt sõnastada. Sõnasta neid inimestele, endale, kosmosele, kõrgematele jõududele. Mida selgemalt need praegu kõlavad, seda suurem on tõenäosus, et neid kuuldakse!

Soovin sulle täna imelist päeva täis rõõmu ja naudingut. Olgu su tegevused edukad ja produktiivsed ning suhted südamlikud ja toetavad. Koge uusi kogemusi ja avasta uusi võimalusi. Olgu sinu tervis tugev ja energiaga täidetud. Ja loomulikult, täitugu kõik sinu südame soovid! Armastust, valgust, küllust, edu, raha ja õnne!

Allikas. Facebook Alexis Varnum

Vaata ka:

MERILY TIMMER: paljud inimesed kardavad, et see on neile peale pandud

Merily Timmer võttis lahkamisele teema, mis tihtipeale inimeste seas aktuaalne on. Selleks on sõnamised ja …