Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
AnyDesk

Naisteravas koaotas AnyDesk programmi vahendusel 24 777 ero

Põhja prefektuuri ööpäevainfo 13.11.2023

Kehalised väärkohtlemised

13. novembril teatati, et Kesklinnas Narva maantee kortermajas lõi 39-aastane mees endist 46-aastast elukaaslast.

13. novembril teatati, et Mustamäel Mustakivi teel lõi 36-aastane mees 49-aastast meest.

Vargus

13. novembril varastati Lasnamäel Ülemiste keskuse söögikohas jope taskust rahakott. Kahju on 800 eurot.

Kelmused

Septembris nägi 43-aastane naine Facebookis reklaami, mis pakkus raha teenimise võimaulust krüptoga. Naine avas reklaami ja avanenud veebilehele jättis oma kontaktid. Mõne aja möödudes sai ta venekeelse kõne, kus väideti, et nende firma kaudu investeerimine on tulus. Naine võimaldas väidetavale investeerimise nõustajale kaugjuurdepääsu oma arvutile ja nutiseadmele AnyDesk programmi vahendusel. Teda juhendati registreerima kauplemisplatvormil allstock-now.net ning esimese sissemaksu teostamisel Clearcrest Inc UAB vahendusel. Kannatanu võttis mitmeid laene ja investeeris need, kuid väidetavat kasumit ja investeeritud raha ta tagasi ei saa. Kelmusega tekitatud kahju on 24 777 eurot.

9. novembril võttis väidetav politseinik ühendust 45-aastase mehega ja teatas, et keegi on ebaseaduslikult sisenenud kannatanu Smart-ID keskkonda. Mees võimaldas Dzos kaugjuurdepääsu enda Revolut pangakontole, millelt võeti 353 eurot.

Harjumaa

Vargus 13. novembril varastati Jõelähtme vallas Loo alevikus asuvast ettevõttest seif, milles oli sularaha. Kahju on kokku 2600 eurot

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!