Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
euro

Naisterahvas kaotas liba politseile 20 000 eurot

Põhja prefektuuri ööpäevainfo

Põhja prefektuuri ööpäevainfo

Tallinn

16. veebruaril helistas naisele venekeelt kõnelev mees, kes esitles ennast politseiametnikuna. Naisele väideti, et tema nimelt on tahetud vormistada laenu Swedbankis ning paluti telefoni alla laadida programm, võtta välja sularaha ning anda see kullerile. Naine tegi nagu paluti ja talle tekitati 20 000 eurot.

Kehalised väärkohtlemised

16. veebruaril teatati, et Kesklinnas Viru keskuse juures tungisid kaks seni tuvastamata meest kallale 42-aastasele mehele. Juhtumi asjaolud on selgitamisel.

16. veebruaril teatati, et Lasnamäel Raadiku tänava kortermajas tungis 45-aastane mees kallale oma 42-aastasele elukaaslasele. Konflikti juures viibisid ka lapsed. Politseinikud pidasid mehe kinni.

16. veebruaril teatati, et Põhja-Tallinnas Paljasaares tungisid kolm meest kallale 30-aastasele mehele. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

17. veebruaril teatati, et Lasnamäel Pae tänava kortermajas tungis 38-aastane mees kallale oma 40-aastasele elukaaslasele. Mõlemad osapooled olid joobes. Politsei pidas mehe kinni.

17. veebruaril teatati, et Kesklinnas tungis alkoholijoobes 45-aastane mees kallale oma 24-aastasele elukaaslasele. Juhtumi asjaolud on selgitamisel.

17. veebruaril teatati, et Põhja-Tallinnas Sõle tänava bussipeatuses toimus nelja mehe vahel kaklus. Politsei pidas kaks meest kinni.

17. veebruaril teatati, et Lasnamäel Võru tänava kortermajas tungis naabrimees kallale oma 41-aastasele naabrimehele. Juhtumi asjaolud on selgitamisel.

18. veebruaril teatati, et Nõmmel kortermajas tungis tütar kallale oma 84-aastasele emale. Juhtumi asjaolud on selgitamisel.

18. veebruaril teatati, et Põhja-Tallinnas Vabriku tänaval tungis alkoholijoobes 29-aastane mees kallale oma 19-aastasele elukaaslasele. Politsei pidas mehe kinni.

Kelmus

Vargus

17. veebruaril teatati, et Lasnamäel murti kauplusesse sisse ning varastati sealt seif koos sularahaga. Vargusega tekitatud kahju on 20 500 eurot.

19. veebruaril teatati, et seni tuvastatama mees varastas Kesklinnas poest kaks mobiiltelefoni. Vargusega tekitatud kahju on 1158 eurot.

Harjumaa

16. veebruaril teatati Keilas toimunud konfliktist, mille käigus 23-aastane naine tekitas kehavigastusi 26-aastasele naisele. Juhtunu asjaolud on selgitamisel.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!