Wednesday , 22 September 2021
rase2 300x200 1

Naistel soovitatakse rasedus edasi lükata, sest uus koroonaviiruse mutatsioon on ohtlik lapseootel emadele.

Brasiilia ametivõimud soovitavad naistel rasedus edasi lükata, sest uus koroonaviiruse mutatsioon on ohtlik lapseootel emadele.

Brasiilia terviseministeeriumi esindaja Raphael Camara ütles, et Brasiilias levivad koroona mutatsioonid on lapseootel emadele ohtlikumad. Ta soovitas seetõttu naistel oma rasedus praegusel koroona-ajal edasi lükata, vahendab Daily Mail.

Brasiilia terviseministeerium tegeleb praegu koroona mutatsioonide mõju uurimisega rasedusele. Kui varem olid enam ohustatud naised raseduse lõpuosas, siis nüüd avaldavad viiruse mutatsioonid negatiivset mõju juba teisel trimestril või isegi esimesel trimestril.

Mitmetes riikides soovitatakse lapseootel naistel end koroona vastu vaktsineerida, et ära hoida viiruse negatiivset mõju.

Women urged to delay pregnancy until end of covid due to new variant

The Secretary of Primary Health Care of the Brazilian health ministry, Raphael Camara said more contagious new variant is dangerous for to pregnant women Brazil has the second highest recorded deaths related to covid in the world Pregnant women in the UK can get Pfizer/BioNTech or Moderna vaccinations Women should postpone pregnancy until the coronavirus pandemic has passed, health officials in Brazil have warned.

Allikas. Eestinen.fi

Jaga

Vaata ka:

covid scaled

OLULINE: Koroona uus Müü variant on jõudnud Soome.

Lõuna-Ameerikast Kolumbiast alguse saanud koroonaviiruse Müü (Mu) variant on jõudnud otsaga Soome. Soomes on registreeritud …

Gripivaktsiin

COVID-19 ja gripi vaktsiini võib manustada samal päeval

„Eksperdid arutasid, kas gripivaktsiini ja COVID-19 vaktsiini tohib üheaegselt manustada või tuleks kahe vaktsiini tegemise …

klf5031

KOOLIDES ON NAKATUMISTE ARV NÄDALAGA KOLMEKORDISTUNUD

“Kui distantsõppe rakendamine päevakorda tuleb, siis kaalumise kohtades ja olukordades keskendutakse eelkõige sellele, et distatsõpet …

13074736t1hd2da

22.09 Ööpäevaga tuvastati 463 uut covid-19 haiget, suri 5 koroonaviirusega nakatunud inimest.

21. septembri hommikuse seisuga vajab sümptomaatilise COVID-19 tõttu haiglaravi 154 inimest. Kokku on haiglas 180 …