Tarokaart

Nädala Taroskoop: Esmaspäev 13.05 – Pühapäev 19.05.2024

Jäär (21. märts – 19. aprill):
Kaart: Keiser
See nädal keskendub Jääradele struktuuri ja kontrolli loomisele. Keiser kutsub sind üles võtma juhtrolli nii tööl kui kodus. Usalda oma otsuseid ja ole kindel oma autoriteedis.

Sõnn (20. aprill – 20. mai):
Kaart: Maailm
Sõnnid kogevad nädala jooksul täitumist ja lõpetamist. Oluline projekt või isiklik etapp jõuab lõpule, tuues kaasa rahulolu ja tähistamise hetki.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni):
Kaart: Narr
Uued algused on teie jaoks. Narr soovitab Kaksikutel võtta riske ja avastada uusi võimalusi. Ole avatud uutele kogemustele ja lase oma uudishimul juhtida.

Vähk (21. juuni – 22. juuli):
Kaart: Päike
Päike toob Vähkidele rõõmu ja soojuse. See nädal pakub positiivsust ja elujõudu, nautige seda energiat koos lähedastega.

Lõvi (23. juuli – 22. august):
Kaart: Kõrge Preestrinna
Intuitsioon on sel nädalal Lõvide juht. Kõrge Preestrinna soovitab kuulata oma sisemist häält ja otsida sügavamat tähendust oma kogemustest.

Neitsi (23. august – 22. september):
Kaart: Torn
Neitsid võivad kogeda ootamatuid muutusi või pöördeid. Torn kaart hoiatab struktuuride purunemise eest, mis võib olla algselt häiriv, kuid lõpuks vabastav.

Kaalud (23. september – 22. oktoober):
Kaart: Täht
Lootus ja inspiratsioon on Kaalude jaoks esil. Täht kaart julgustab sind järgima oma unistusi ja otsima vaimset selgust.

Skorpion (23. oktoober – 21. november):
Kaart: Surm
Suured muutused ja transformatsioon on Skorpionide jaoks teel. Surm kaart ei viita füüsilisele lõpule, vaid pigem olulisele muutusele või lõpule mingis eluvaldkonnas.

Ambur (22. november – 21. detsember):
Kaart: Erak
See nädal on Amburite jaoks enesepeegelduse ja sisemise juhatuse otsimise aeg. Erak soovitab võtta aega üksinda ja mõtiskleda oma elu üle.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar):
Kaart: Mõõgad Kümme
Võimalikud on väljakutsed ja raskused. Mõõgad Kümme hoiatab võimalike emotsionaalsete või füüsiliste raskuste eest, kuid pakub ka võimalust õppida ja kasvada läbi nende.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar):
Kaart: Mõõdukus
Tasakaal ja harmoonia on Veevalajate fookuses. Mõõdukuse kaart soovitab leida tasakaalu oma vaimse, emotsionaalse ja füüsilise heaolu vahel.

Kalad (19. veebruar – 20. märts):
Kaart: Keisrinna
Keisrinna toob Kaladele nädala täis viljakust ja loovust. See on suurepärane aeg alustada kunstiliste projektidega või edendada isiklikke suhteid. Keisrinna julgustab sind hoolitsema enda ja teiste eest, luues nii ilu ja harmooniat oma ümber.

Vaata ka:

horoskoop numbrid

Horoskoop tervis-heaolu: Reede 24 mai 2024

Jäär Oled täna energiline ja valmis väljakutseteks. Ideaalne on tegeleda intensiivsete treeningutega, näiteks kickpoksi või

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Ränk Liiklusõnnetus Padise Külas: Mootorrattur Hukkus

Kell 16.36 sai politsei teate liiklusõnnetusest Padise külas, kus mööda peateed liikunud mootorrattale sõitis ette