Erakorralised uudised
armastus

Armastuse nädala horoskoop: Esmaspäev 13.05 – Pühapäev 19.05.2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): See nädal on Jäärale tulvil kirge. Kui oled suhtes, kasuta seda energiat, et süvendada oma sidet partneriga. Vallalised Jäärad võivad kohata kedagi, kes sütitab nende südames tule.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Sõnn peaks sel nädalal keskenduma suhtlemisele. Väikesed arusaamatused võivad tekitada suuri tülisid, kui neid ei lahendata õigeaegselt. Avatud ja aus suhtlus on võti.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Kaksikud leiavad, et sotsiaalsed üritused toovad neile sel nädalal põnevaid kohtumisi. Kui oled vallaline, võid just sellistel üritustel kohata huvitavaid uusi inimesi. Suhtes olijad saavad nautida koos veedetud aega ja uusi kogemusi.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Vähkide jaoks on see nädal ideaalne aeg oma tundeid jagada. Kui oled suhtes, väljenda oma vajadusi ja soove selgelt. Vallalised võivad kogeda sügavat emotsionaalset ühendust uue tutvusega.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Lõvidele toob see nädal romantilist elevust. Võimalik, et kohtad kedagi, kes tõmbab sind magnetiliselt ligi. Suhtes olijate jaoks on see aeg täis armastust ja mängulisust.

Neitsi (23. august – 22. september): Neitsid võivad tunda, et on aeg suhtes midagi parandada või uuendada. Ära karda teha esimene samm muutuste suunas. See võib tugevdada suhet pikas perspektiivis.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Kaaludele toob see nädal selgust suhete osas. Kui oled kahevahel, võid leida vastuseid, mis aitavad sul teha olulisi otsuseid. Suhtes olijad tunnevad suuremat harmooniat ja mõistmist.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Skorpionid võivad kogeda intensiivseid hetki nii heas kui halvas mõttes. Kirg võib olla ülevoolav, aga samas võivad tekkida ka sügavad erimeelsused. Pea meeles, et tõeline lähedus nõuab haavatavust.

Ambur (22. november – 21. detsember): Amburite jaoks võib see nädal tuua vabadust ja seiklusi armastuses. Kui oled suhtes, uurige koos uusi kohti ja tegevusi. Vallalised võivad kohata kedagi, kes jagab nende vabadust ihaldavat vaimu.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Kaljukitsed peaksid sel nädalal pöörama tähelepanu oma suhtele. On aeg vaadata, mis töötab hästi ja mis vajab tähelepanu. Praktiline lähenemine aitab lahendada igapäevaseid probleeme.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Veevalajad leiavad, et suhtlemine on sel nädalal eriti oluline. Räägi oma tundeist ja kuula, mida teised öelda tahavad. Hea kommunikatsion on armastuse nurgakivi, nii et kasuta seda oskuslikult, et parandada ja süvendada oma suhteid.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Kalad tunnevad sel nädalal suuremat emotsionaalset ühendust ja sügavust. Kasuta seda aega, et jagada oma sügavamaid tundeid ja mõtteid lähedastega. Vallalised Kalad võivad leida keegi, kes mõistab nende unistavat ja intuitiivset olemust.

Nautige seda nädalat, võtke aega oma suhete eest hoolitsemiseks ning ärge kartke avada oma südant uutele võimalustele ja kogemustele armastuses.

Vaata ka:

euro

Naisterahvas kaotas Facebook´i kaudu 23 000 eurot

Lõuna prefektuuri ööpäevainfo 20.05 – 21.05.2024 Tartumaa Kelmus Politseisse pöördus Tartus elav naine, kes oli

53736123013 ec3433ef4b c

Politsei ja Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet kontrollivad Tallinnas ühissõidukiradadel sõitjaid

21. – 23. mail võtavad politsei ja Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet fookusesse ühissõidukiradadel sõitjad. Rikkujaid ootab