spring break 2019 2

Nädala horoskoop: Esmaspäev 13.05 – Pühapäev 19.05.2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): See nädal toob Jäärale energiat ja ettevõtlikkust. Su projektid saavad hoogu ning sinu loomulik juhiomadus tuleb esile. Kasuta seda aega, et algatada uusi ettevõtmisi, kuid ole ettevaatlik, et mitte liigselt tormata.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Sõnn peaks sel nädalal keskenduma finantside korrastamisele. Võimalik, et mõni ootamatu väljaminek sunnib sind oma eelarvet ümber hindama. Püüa leida tasakaal praktilisuse ja naudingute vahel.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Kaksikutele toob see nädal kaasa suhtlusrõõmu. Sinu sotsiaalne kalender saab olema täidetud kohtumistega sõprade ja kolleegidega. Suurepärane aeg võrgustiku laiendamiseks ja uute ideede kogumiseks.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Vähk võib tunda sel nädalal vajadust pere ja kodu järele. Võta aega, et tegeleda koduste projektidega ja veeta kvaliteetaega lähedastega. Emotsionaalne turvatunne on praegu sinu jaoks väga oluline.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Lõvidele on see nädal täis loomingulisust ja romantikat. Kui oled vallaline, võid kohata kedagi erilist. Kui oled suhtes, on aeg süvendada emotsionaalset sidet partneriga.

Neitsi (23. august – 22. september): Neitsi peaks sellel nädalal keskenduma tervisele ja heaolule. Tee muudatusi oma toitumises ja liikumisharjumustes. Võimalik, et tunned vajadust oma igapäevases rutiinis muudatusi teha.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Kaaludele toob see nädal kaasa õigluse ja tasakaalu nii tööl kui ka isiklikes suhetes. Sul on võimalus lahendada mõni pikaajaline konflikt. Ole diplomaatiline ja kuula ka teiste arvamusi.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Skorpionid võivad sel nädalal kogeda sügavamaid emotsionaalseid hetki. On aeg vaadata oma sisemisse maailma ja tegeleda nende tunnetega, mis on ammu alla surutud. Võimalik, et avastad midagi uut enda kohta.

Ambur (22. november – 21. detsember): Amburid võivad sel nädalal kogeda reisihimu. Kui võimalik, planeeri lühireis või puhkus. See aitab värskendada sinu vaateid ja annab uut energiat.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Kaljukitsede jaoks on see nädal keskendunud karjäärile. Sul võib tekkida võimalus tõestada oma oskusi ja pühendumust. Ole valmis võtma vastutust ja näitama oma juhiomadusi.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Veevalajatele toob see nädal kaasa uuenduslikke ideid ja projekte. Sinu originaalsus ja loovus on kõrgpunktis. Kasuta seda aega, et tuua ellu uusi mõtteid ja algatusi. Samuti võib see olla hea aeg sotsiaalsete või keskkonnateemaliste projektidega tegelemiseks, mis toovad kasu suuremale kogukonnale.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Kalade jaoks on see nädal suunatud vaimsele kasvule ja sisemisele rahule. Võid leida end uurimas spirituaalseid teemasid või pühendumas meditatsioonile ja isiklikule arengule. See on suurepärane aeg ühenduse loomiseks oma sisemise minaga ja universumi suuremate energiatega.

Nädal toob iga tähemärgi jaoks erinevaid võimalusi ja väljakutseid. Oluline on jääda truuks enda väärtustele ja eesmärkidele, samal ajal avatuna uutele võimalustele ja kogemustele. Nautige oma nädalat ja kasutage ära selle pakutavaid võimalusi ja õppetunde!

Vaata ka:

horoskoop numbrid

Horoskoop tervis-heaolu: Reede 24 mai 2024

Jäär Oled täna energiline ja valmis väljakutseteks. Ideaalne on tegeleda intensiivsete treeningutega, näiteks kickpoksi või

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Ränk Liiklusõnnetus Padise Külas: Mootorrattur Hukkus

Kell 16.36 sai politsei teate liiklusõnnetusest Padise külas, kus mööda peateed liikunud mootorrattale sõitis ette