Wednesday , 19 June 2024
Tarokaart

Nädala taroskoop: Esmaspäev 10.06 – Pühapäev 16.06.2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Taro kaart: Kolm Saua See nädal toob Jäärale avastamis- ja laienemisvaimu. Kolm Saua soovitab otsida uusi võimalusi ja avastada oma piire. Olge avatud uutele kogemustele ja õppige rohkem, et avardada oma teadmisi.

Sõnn (20. aprill – 20. mai) Taro kaart: Viis Münti Sõnnid võivad tunda rahalist või materiaalset puudust. Viis Münti tuletab meelde, et on oluline mitte kaotada lootust ja otsida tuge teistelt. See on hea aeg mõelda oma kulutustele ja planeerida tulevikku hoolikamalt.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni) Taro kaart: Üheksa Karikat Kaksikutele toob see nädal emotsionaalset rahulolu ja õnne. Üheksa Karikat julgustab väljendama oma tundeid ja nautima elu hetki. Olge tänulikud selle eest, mis teil on, ja jagage oma rõõmu teistega.

Vähk (21. juuni – 22. juuli) Taro kaart: Kümme Saua Vähid võivad tunda end koormatuna paljude kohustuste ja ülesannete all. Kümme Saua tuletab meelde, et on oluline leida tasakaal ja mitte võtta endale rohkem kui suudate kanda. Õppige delegeerima ja leidke aega puhkamiseks.

Lõvi (23. juuli – 22. august) Taro kaart: Päike Lõvid säravad sel nädalal eredalt. Päike toob kaasa positiivsust ja edu kõikides ettevõtmistes. Olge enesekindlad ja nautige oma saavutusi. See on suurepärane aeg luua uusi kontakte ja jagada oma rõõmu teistega.

Neitsi (23. august – 22. september) Taro kaart: Mõõdukus Neitsidele toob see nädal tasakaalu ja harmooniat. Mõõdukus julgustab leidma kesktee ja vältima äärmusi. Olge kannatlikud ja püsige rahulikud, sest see aitab saavutada pikaajalist edu.

Kaalud (23. september – 22. oktoober) Taro kaart: Kurat Kaaludele tuletab Kurat meelde, et tuleb olla ettevaatlik kiusatuste ja manipulatsioonide suhtes. Olge teadlikud oma piirangutest ja ärge laske end mõjutada teiste negatiivsetest mõjudest. Keskenduge oma eesmärkidele ja olge ausad iseenda suhtes.

Skorpion (23. oktoober – 21. november) Taro kaart: Kolm Saua Skorpionid on sel nädalal avastus- ja laienemismeeleolus. Kolm Saua soovitab uurida uusi võimalusi ja seada uusi sihte. Olge valmis riskima ja astuma tundmatutele radadele.

Ambur (22. november – 21. detsember) Taro kaart: Kuus Karikat Amburitele toob see nädal nostalgiat ja meenutusi minevikust. Kuus Karikat julgustab ühendama end vanade sõprade ja sugulastega. Olge avatud mineviku õppetundidele ja leidke rõõmu vanadest mälestustest.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar) Taro kaart: Viis Karikat Kaljukitsed võivad tunda kaotust või pettumust. Viis Karikat tuletab meelde, et on oluline keskenduda sellele, mis on veel alles, mitte sellele, mis on kadunud. Otsige tuge sõpradelt ja perelt.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar) Taro kaart: Kolm Saua Veevalajad on avastus- ja laienemismeeleolus. Kolm Saua soovitab uurida uusi võimalusi ja avastada uusi horisonte. Olge valmis riskima ja õppima tundmatutest kogemustest.

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Taro kaart: Surm Kaladele toob see nädal transformatsiooni ja muutusi. Surm kaart julgustab vabastama vanu mustreid ja alustama uuesti. Olge avatud muutustele ja usaldage, et need viivad teid paremasse tulevikku.

Vaata ka:

horoskoop armastus

Armastuse Horoskoop – Neljapäev, 20. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna võib armuelus olla suur energia ja kirg. Oled

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 20 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on suurepärane päev oma loomingulise külje avastamiseks. Sinu