Wednesday , 19 June 2024
spring break 2019 2 1

Nädala horoskoop: Esmaspäev 10.06 – Pühapäev 16.06.2024

Jäär (Aries): See nädal toob Jäärale enesekindlust ja eneseusku. Sa võid võtta vastu uusi vastutusi ja näidata oma tugevusi, eriti tööalases elus. Vältida tuleks liigseid impulsse ja hoida fookus pikaajalistel eesmärkidel.

Sõnn (Taurus): Sõnnil on oodata õnnelikke läbimurdeid nii karjääris kui isiklikus elus. Õnn naeratab ja toob uusi võimalusi. Suurepärane aeg investeeringuteks ja finantsplaanide läbivaatamiseks. Olge ettevaatlik ja aus enda ja teiste suhtes.

Kaksikud (Gemini): Kaksikud peaksid keskenduma oma ideedele ja projektidele. Ootamatud reisiplaanid võivad tuua uusi võimalusi. Isiklikus elus on oodata sügavamaid sidemeid ja võimalust avada oma tundeid teistele.

Vähk (Cancer): Vähil on suurepärane nädal kohtumisteks ja uute inimestega tutvumiseks. Möödunud investeeringud hakkavad vilja kandma ja on hea aeg teha uusi investeeringuid. Isiklikus elus võib tekkida uus romantiline suhe.

Lõvi (Leo): Lõvid peaksid sel nädalal keskenduma oma tööle ja õppimisele. Ootavad uued tehnikad ja teadmised, mis aitavad professionaalselt edasi liikuda. Tervislikud eluviisid on olulised, et vältida väiksemaid terviseprobleeme.

Neitsi (Virgo): Neitsi jaoks on oluline aeglane ja kaalutletud tegutsemine. Vanad projektid võivad taas esile kerkida ja nõuavad uuesti tähelepanu. Toetust ja motivatsiooni leiab mõjukatelt inimestelt ja koostööpartneritelt.

Kaalud (Libra): Kaaludele toob nädal energiat ja entusiasmi. On võimalus saada tunnustust ja sissetuleku suurenemist. Vältida tuleks tähtsate dokumentide allkirjastamist Mercury retrograadi ajal.

Skorpion (Scorpio): Skorpionitel on ees transformatiivne nädal, mis keskendub isiklikule kasvule ja finantsstabiilsusele. Emotsionaalsed sidemed süvenevad ja on aeg usaldada oma intuitsiooni. Uued ärivõimalused võivad osutuda kasulikuks.

Ambur (Sagittarius): Amburid võivad oodata uusi õppimis- ja reisivõimalusi. Uued perspektiivid ja ideed on oodatud, ning see on hea aeg seikluste ja uute ettevõtmiste jaoks. Finantsiliselt võivad investeeringud tuua häid tulemusi, kuid vältida tuleks impulsiivset kulutamist.

Kaljukits (Capricorn): Kaljukitsed peaksid keskenduma oma pikaajalistele plaanidele ja eesmärkidele. Nädal toob uusi võimalusi ja tunnustust tööalases elus. Isiklikus elus on oluline tasakaalustada töö ja kvaliteetaeg lähedastega.

Veevalaja (Aquarius): Veevalajatele toob nädal palju sotsiaalset ja intellektuaalset energiat. Innovaatilised ideed ja loovus võivad tuua läbimurdeid. Isiklikus elus on oluline avatud suhtlemine, et tugevdada emotsionaalseid sidemeid.

Kalad (Pisces): Kalade jaoks on oluline sel nädalal keskenduda oma emotsioonidele ja intuitsioonile. Tööalases elus võivad esile kerkida uued võimalused ja rahulolu saavutamisest. Tervislikud harjumused, nagu meditatsioon, on kasulikud.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev 20 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Sauade ÄssTäna ootab sind energialaeng ja uusi võimalusi

kert kingo

Kert Kingo visati Tartu vallavolikogu EKRE fraktsioonist välja

EKRE-sisest kodusõda süvendas hiljutine Tartu vallavolikogu EKRE fraktsiooni otsus, mis viis Helmete lemmiku, Kert Kingo,