Wednesday , 19 June 2024
horoskoop armastus

Nädala armastuse horoskoop: Esmaspäev 10.06 – Pühapäev 16.06.2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Sel nädalal on Jäära jaoks armastus kirglik ja intensiivne. Võid kogeda ootamatuid romantilisi hetki, mis toovad su ellu rõõmu ja põnevust. Ära karda võtta initsiatiivi ja väljenda oma tundeid.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Sõnni jaoks on see nädal ideaalne suhte süvendamiseks. Sul on võimalus tugevdada sidet oma partneriga läbi ühiste tegevuste ja avameelsete vestluste. Vabad Sõnnid võivad kohata kedagi erilist sotsiaalsete sündmuste kaudu.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaksikute armuelu saab sel nädalal uue hoo sisse. Võimalikud on uued romantilised tutvused, eriti reiside või tööalaste ürituste kaudu. Ole avatud ja valmis uute suheteks, sest need võivad olla väga tähenduslikud.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Vähk tunneb sel nädalal tugevat sidet oma partneriga. Koos veedetud kvaliteetaeg toob teie suhtele uut energiat ja romantikat. Üksikud Vähid võivad leida armastuse läbi sõprade või pereringi.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Lõvide jaoks on see nädal ideaalne, et näidata oma kiindumust ja armastust. Väikesed žestid ja üllatused võivad tugevdada teie suhet ja tuua lähemale. Üksikud Lõvid võivad kohtuda kellegagi, kes jagab nende kirgi ja huvisid.

Neitsi (23. august – 22. september)

Neitsi jaoks on oluline tasakaal töö ja isikliku elu vahel. Leia aega, et veeta kvaliteetaega oma partneriga ja väljendada oma tundeid. Üksikud Neitsid võivad kohata kedagi erilist läbi tööalaste kontaktide.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Kaalud leiavad sel nädalal armastuses harmooniat ja tasakaalu. Suhted võivad muutuda sügavamaks ja tähenduslikumaks. Üksikud Kaalud võivad kohtuda kellegagi, kes jagab nende väärtusi ja elufilosoofiat.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Skorpioni jaoks on see nädal kirglik ja intensiivne. Sinu emotsioonid on tugevad ja võid tunda vajadust jagada oma tundeid avameelselt. See on suurepärane aeg sügavate sidemete loomiseks.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Amburid võivad sel nädalal kogeda romantilisi seiklusi. Ole valmis spontaanseteks hetkedeks ja uueks romantikaks. Vabad Amburid võivad kohtuda kellegagi reisil või uues keskkonnas.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Kaljukitse armuelu on sel nädalal stabiilne ja rahulik. Keskendu oma suhtele ja leia aega koosolemiseks. Üksikud Kaljukitsed võivad leida armastuse läbi ühiste huvide ja hobide.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalaja jaoks on see nädal suurepärane, et luua uusi romantilisi sidemeid. Ole avatud ja valmis uusi inimesi kohtama. Ole valmis ootamatusteks ja naudi hetke.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kalade jaoks on see nädal täis romantikat ja unistusi. Naudi oma suhet ja veeda aega oma partneriga. Üksikud Kalad võivad leida armastuse läbi loominguliste või vaimsete tegevuste

Vaata ka:

Eduard Hvalovski

Politsei otsib 24-aastast Eduard Hvalovskit, kes hoiab kõrvale kriminaalmenetlusest

Eduard Hvalovski on toime pannud mitmeid isikuvastaseid kuritegusid. Hetkel hoiab mees kõrvale kriminaalmenetlusest ning on

53802136714 b38b2342e4 c

Transpordiameti hüdrograafid leidsid tundmatu laevavraki

Transpordiameti hüdrograafiaosakond avastas eelmisel nädalal Läänemerest Liivi lahest Ruhnu lähistelt uue senitundmatu laevavraki. Hüdrograafiaosakonna juhataja