Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
woman g2c7aae5e1 640

MUPO: on rõõmustav, et maskide kandmine on muutumas normiks

„Terve oktoobrikuu on piletipatrullid jätkuvalt tegelenud ühistranspordis maskide jagamisega ja rõõmustavaks tendentsiks on see, et maskide kandmine on muutumas normiks. Kas pärast pikki kuid tehtud selgitustööd on hakatud maski kandmist normaalsuseks pidama või on inimestele mõjunud järjest suurenevad nakatumisnumbrid, on keeruline öelda. Võibolla aga mõlemad koos, aga selline väike positiivne muutus teeb head meelt,“ ütles piletipatrulli grupijuht Liivi Henn.

Tallinna munitsipaalpolitsei (mupo) määras kümne kuuga ühistranspordis sõiduõiguseta sõitjaile ja linnas valesti parkijaile kokku 26 723 trahvi kogusummas 534 670 eurot, vahendab BNS.

Linnas valesti parkijatele määras mupo kümne  kuuga kokku 25 097 trahviotsust kogusummas 502 240 eurot. Ühistranspordis piletita sõitjatele määrasid mupo ametnikud kümne kuuga 1626 trahviotsust kogusummas 32 430 eurot.

Oktoobrikuus määras mupo linnas valesti parkijaile 2869 trahviotsust kogusummas 57 480 eurot.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!