Martin Helme

Martin Helme on pahane, Jüri Ratas tõi meile järgmise homoaktivistist presidendikandidaadi.

Eelmise valitsuse ajal pani Jüri Ratas presidendikandidaadi arutelude ajal ette Tarmo Soomere nime. Me ei toetanud isegi mitte arutelu avamist selle võimaluse üle.

Presidendivalimistega seoses on palju räägitud, et ei tohi juhtuda jälle nii, nagu eelmine kord, et me tegelikult ei tea, mis on inimese arusaamad, veendumused ja poliitilised positsioonid.
Õnneks on Soomere nii edev inimene, et ei suuda erinevalt Kersti Kaljulaiust jätta enne tähtsat hääletust oma seisukohti siiski välja lobisemast.

Kipub olema nii, et maailmavaatelised seisukohad käivad komplektis. Kui inimene on entusiastlik kliimapaanika õhutaja, siis ei ole üldse üllatav ega ebaloogiline, et ta pooldab ka homopaaride suhte riiklikku tunnustamist (ärme seda palun abieluks nimeta!). Ja kui juba ollakse homoagenda eestkõneleja, siis ei ole üllatav ega ebaloogiline, et pooldatakse topeltkodakondsust.

Loe ka:  Presidendikandidaat Tarmo Soomere: Toetan samasooliste abielu.

Ühesõnaga, veendunud liberaalne globalist. Jüri Ratas tõi meile kõigile järgmise homoaktivistist presidendikandidaadi, kes suhtub ükskõikselt Eesti rahvusriigi ideesse. Keskerakond jätkab kindlal liinil homoküsimuses, pole midagi öelda.

Meie kandidaat on Henn Põlluaas. Inimene, kes ei keeruta piirilepingu ja Tartu Rahu teemal, seisab päris abielu, mitte võltsvõrdsuse eest, ning ei pea võimalikuks topeltkodakondsust. Kliimahüsteeria räkiti õnge pole ka läinud.

Loodan, et Keskfraktsioon, sotsid ja Reformikad leiavad enne valimisi võimaluse temaga ka kohtumiseks.

Martin Helme
EKRE esimees
Allikas. https://uueduudised.ee/

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-