Kolmapäev , 6 detsember 2023
Erakorralised uudised
Marilyn Kerro

Marilyn Kerro: Valusad sõnad…

Mis peab tulema, see tuleb, mis minema määratud, läheb.

Kõik mis meie ellu tulema peab, tuleb ja ka alti jääb, mis peab nagunii minema, see ka läheb. Kui klammerdume või satume mugavustsooni, peatub inimese vaimne kasv, mis viib elus hingeliselt edasi.Kui sind vaevab rahutus, ärevus, stress ja unetus, siis need on esmased märgid, et vaja on muutust. Keegi tee ega saa teha otsuseid inimese enda eest. Reageerimine erinevatele olukordadele ja käitumise eest tuleb võtta alati ise. Jah, inimene on mõjutatav, kuid siiski valik kellega lävida ja keda enda siseringi lasta on ikkagi inimese valik. On imeline kogemus, kui oskad teha puhastuse, lastes lahti ja jättes seljataha selle, mis enam ei kanna eesmärke. See oskus pole kellelgi kaasasündinud. See oskus tuleb elu elades ja kogemusi saades.

Millegipärast inimesed armastavad kinni hoida sealt, kust kordi vastu näppe saadud, kust kordades löögid põlvili suruvad. See on nagu meeleheitlik haiget tegev armastus, klammerdus,kontollist lahtilaskmatus ja enese mitteväärtustamine. Kerge on seda öelda, lase lahti. Tavaliselt annab lahtilaskmiseks löögi suur egolöök, või järsk arusaam peale mitmendat haiget saamist. Olgu siis mis iganes haiget saamine, suhted, sõprus, tööalane.

Ka muutused ei tule üleöö, et muutus toimuda saaks, on vaja tegeleda eelnevalt kirjeldatud situatsiooniga. Muutus ei saabu kunagi üleöö, see on suur enesevõitlus, distsipliin ja kursilt mitte maha keeramine. Kindlasti on siis osa iseenda panusel kuid mitte vähem tähtis ei ole ka positiivne toetus lähedastelt. Elu mõjutavad paljud aspektid.

Need, kes on su ümber, kuidas sa mõtled, kellega lävid, kuidas end meelestad. Iga aspekt elus on justkui puzzle tükk, mis oma kohta otsib ning kokku saades terviku saavutab. Elus on reegel, mis minema peab, läheb nagunii ja mis tulema peab tuleb nagunii. Sinu osa olgu mõelda, millist elu soovid, vastavalt sellele muutub ka kurss, kas siis positiivseks või negatiivseks. Lõppude lõpuks saad nutta või naerda vaid iseenda tehtud otsuste , mõjutuste ja muutuste üle. Hirm on meie suurim vaenlane ja takistus.
Jah, täna on elu meil mitte just kõige muinasjutulisem, kuid hoidkem meeles et igale mõõnale tuleb alati tõus. Tahame me või mitte, elus tuleb kõik ajad ja raskused üle elada, kogeda, teha valikud ja otsused ning edasi elada. Raskust on tundnud meie esivanemad, ning ei ole ka pääsu meil. Hoidkem kokku, tehkem valikuid vastavalt olukorrale ja südamele, märgakem abivajajat ja koos võidame kõik raskused. On oluline mitte raskel ajal selgasid keerata ja leida siiski igapäev põhjust naeratamiseks!

 

Stressi maandav kristall- https://www.kerromecca.ee/sh…/a-z-kristalliloetelu/laavakivi
Muutuseid soosiv kristall- https://www.kerromecca.ee/shop/a-z-kristalliloetelu/que-sera

Kristallid saadaval Tallinna ja Rakvere Meccades

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Kolmapäev 6 detsember 2023

Neitsi (23. august – 22. september) Täna on sinu jaoks hea päev, et keskenduda oma

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 6 detsember 2023

Kalade tähemärk on sel päeval erilise õnne all, mis kestab terve nädala. Neptuuni retrograadi lõppemine

error: Sisu on kaitstud!