Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
priscilla du preez ELnxUDFs6ec unsplash

5 levinud apsu, mida mehed kipuvad naistega tutvumisel tegema

Iga inimene on mõistagi erinev ja üldistused soo põhjal osutuvad tihti pealiskaudseks ja ebatäpseks. Naised on nii väiksemate kui suuremate uuringute järgi siiski üsna ühte meelt, et mõnel viisil ei peaks mehed käituma, kui neile läheneda püüavad.

Mis on need apsud, mida paljud tutvumishimulised mehed siis kalduvad tegema?

Kuna üllatavalt paljud mehed tunnistavad ausalt, et nad ise ka ei tea, kuidas käituda, kui nad meeldivale naisterahvale lähenevad, siis võib järgnevatest näpunäidetest palju kasu olla.

Liiga jõuline lähenemine

Ära unusta, mees, et paljud naised on pidanud meeste lähenemiskatseid tõrjuma juba ammusest ajast – mõnel juhul juba siis, kui neil rinnad kasvama hakkasid.

See tähendab, et isegi kui nad tähelepanu üldiselt naudivad, ei taha nad, et seda peale surutakse. Mõtle ise, kas sulle meeldib, et keegi pakub sulle midagi ja lihtsalt keeldub “ei”-d kuulmast? Lisaks on naine tavaliselt nõrgem kui mees, mis toob kaasa ohu viga saada või oma mainet rikkuda.

Nii et näita, et sa pole hoolimatu ja arvestad teiste seatud piiridega. “Ei” tähendab “ei”-d. Kui naine aga  justkui vastakaid signaale saadab – kord soe, kord külm –, oleks parem talt otse küsida, et mida selline janditamine tähendab.

Tõsise ja püsiva suhte loomine võtab aega. Ka selle algus – tutvumisest linade vahele jõudmine – ei pea tingimata toimuma väga lühikese aja jooksul.

Sa ei näita, mida ootad

Kuigi liiga jõuline lähenemine pole mõistlik, tasub vältida ka teise äärmusesse minekut, et iga luhtunud lähenemiskatse peale eemale tõmbud.

Sellel võib olla palju põhjusi, miks naine sind nähes kohe raginal “tuld ei võta” – hetkel palju tegemist, raskusi enda avamisega, sinu maine, vaja natuke harjuda mõttega, et talle lähened. Ära eelda kohe, et kui kohe midagi ei saa, siis on kõik läbi ja nüüdsest pead tema läheduses mängima, et oled liiga cool, et talle üldse mõelda.

Nii nagu sind teeks ebakindlaks, kui huvipakkuv naine on kord kuum ja kord külm, muudab su taoline käitumine ebakindlaks ja mitteusaldavaks ka naise. Ta tegelikult ju ei tea, kuidas teda näed ja tõmbub ka igaks juhuks ise tagasi, et mitte haiget saada.

Kui sa tõesti kindlast naisest huvitud, on kõige parem talle sellest märku anda ja oma tegudega sama kinnitada. Ära ole pealetükkiv, aga näita/ütle selgelt, et oled tema jaoks olemas, kui tema seda tahab.

Liiga ebakindel lähenemine

Mõni mees on naistele lähenedes julge ja mõni pole seda kohe mitte. Naistele meeldib meeste juures enesekindlus paraku väga, mis muudab nood vähem enesekindlad tüübid seest veel lödimaks.

Mida siis teha? Võitlusse minna pole ju mõtet, kui oled juba ette veendunud kaotuses. Meil on kaks head uudist. Esiteks: enesekindlamaks saab aja jooksul ja soodsate arengute korral muutuda. Teiseks: kuigi see ei toimu niisama ruttu, on sul kindlasti teisi häid omadusi, mida naisele lähenedes esile tõsta. Ole sina ise.

Näiteks meeldib naistele ausus. Anna oma huviobjektile märku, et kuigi sa pole mingi “naistemurdja”, meeldib ta sulle väga ja sa oled valmis tema nimel pingutama.

Ära püüa naise eest kõike ära teha

Kui mõte sinust kui kaaslasest on naisele vähegi sümpaatne, oled nii-öelda jala ukse vahele saanud, siis tasub vältida üht surmapattu, mis tutvumisasjatundjate sõnul kindlasti šansse vähendab. See ei pruugi kõike ära rikkuda, aga tekib oht, et naisel ei teki sinu vastu austust, mis on pikas plaanis isegi ohtlikum kui algusest peale “sõbratsooni” jäämine.

Selle vea saab kokku võtta ühe lausega: ära ürita naist kogu aeg aidata ja tema eest kõike ära teha, tehes nägu et oled lihtsalt “sõber” või “abiks”. Lase tal tunda, et ta on ise täiskasvanud inimene, kes saab asjad tehtud, ja keegi ei püüa tema ülemteenriks pürgida.

Kui sulle esmalt tundub, et mis selles halba olla saab, kui sa oled sõbralik ja abivalmis ega hakka kohe midagi vastu nõudma, siis oled juba eksinud kahe selles artiklis eelnevalt toodud punkti vastu. Ehk siis sa ei näita, mida ootad, ja lähened mehekandidaadi kohta ebakindlalt. See võib tekitada naises meeldiva tunde, et küll sa oled tore sõber, aga ei ärata temas midagi ürgsemat, mis paneb sinust isast nägema.

Ära klammerdu

Naisele on väga tähtis tunda, et ihaldad ja hindad teda (ka pärast suhtesse astumist, mille paljud mehed paistavad ära unustavad), aga liigne tema küljes rippumine ei tule kasuks kellelegi. See tähendab aina sõnumisaatmist ja helistamist, soovi väljendamist kogu aeg koos olla, huvi puudumist kõigi teiste inimeste ja seltskonna või iseseisvate tegevuste vastu jm.

Isegi kui naisele meeldid, hakkab ta tõenäoliselt peagi tundma seletamatut survet ja vaimset väsimust, kui on sinuga vähegi pikemalt koos aega veetnud. Ta tahab tunda, et suhtleb iseseisva isiksuse, mitte enda meessoost pikendusega. Ta tahab sind austada ja huvitavaks pidada, mitte millegi endastmõistetavana võtta, mille tagajärel kogu huvi ja salapära kiiresti lahtub.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi