Reede , 9 juuni 2023
Erakorralised uudised

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb kolmapäev 18.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb: 

1. Neitsi
2. Kaksikud
3 Vähk

Loe ka: Horoskoop – Kolmapäev 18 jaanuar

Hea päevtuleb

1. Kaalud
2. Sõnn
3. Kaljukits

Horoskoop – Kolmapäev 18 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill

Täna on päev, mil teie võimed ja võimalused aktiviseeruvad ning suudate näha olukorda õiges valguses. Hea päev finantstehinguteks ja suhtlemiseks.

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Nüüd on hea aeg puhkuse veetmiseks, samuti paranevad suhted teistega, mis loob hea võimaluse seltskonnaeluks ja kaaslastega lõbutsemiseks.

Loe ka: NÄDALA HOROSKOOP 16.01- 22.01.2023

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Saate täna kerge vaevaga hakkama ka ebamugavate tegemistega. Suudate oma kaaslased panna uskuma oma ideedesse ja oskate rääkida väga veenvalt.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Soodne aeg liikumiseks ametiredelil ja suhtlemiseks võimukandjatega. Suudate olla tavalisest korrektsem ning laitmatult täita oma töökohustusi.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Võimalik, et satute täna ootamatult kriitika alla. Kuid ärge heitke meelt vaid mõistke, et igaühel on õigus oma arvamusele. Kõigile korraga ei saagi meeldida.

Neitsi 23. august – 22. september

Tänased seisud soosivad igati intellektuaalset tegevust ning suhtlust mõttekaaslastega. Võimalik, et leiate omale hingesugulase, kellega koos areneda.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Kui olete omale midagi pähe võtnud, siis te ei lõpeta ennem, kui eesmärk saavutatud. Võite teistele inimestele mõjuda veidi ahistava ja pealetükkivana.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Tunnete soovi näidata ennast maailmale ja anda oma panus ühiskonnale. Otsite suhteid, mis annaksid teile võimalikult palju uut informatsiooni.

Ambur 23. november – 21. detsember

Olete täna kergemini haavuv, kui tavaliselt. Kipute otsima rünnakut ka sealt, kus seda tegelikult ei tule. Oht hinnata olukorda ebaadekvaatselt.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Võimalik, et puutute täna kokku koduste argieluprobleemidega, kuid samas olete oma mõtetes hoopis kusagil mujal. Teie lähedastel on raske teid mõista.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Elate kõike väga sügavalt läbi kuid need, kes teid vaid pinnapealselt tunnevad, ei saa sellest aru. Otsige tuge lähedastelt sõpradelt või perelt.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Teie nõudlikkus võib nüüd ületada igasugused piirid ja nii võite oma kaaslastega kergesti tülli minna. Täna oleks parem hoopis omaette olla!

Vaata ka:

Päivän horoskooppi perjantai 9.6.2023

Oinas (20.3.-19.4.) Kuun asema tuo nyt enemmän herkkyyttä sinunkin olemukseesi. Ehkä joudut osoittamaan myötätuntoa tai …