NÄDALA HOROSKOOP 16.01- 22.01.2023

Jäär

Sel nädalal leiab Jäär mitmeid võimalusi oma ideede lihvimiseks ja teistega jagamiseks.

Jääral on paralleelselt palju nii väikesi kui ka suuri plaane. Esimesed tooksid kaasa pisikesi ümberkorraldusi tema igapäevaelus, teised aga võivad viia arvestatavate pööreteni tema tööl või lausa kogu ühiskonnas.

Jäära iseloomustab praegu hea sobivus liidrirolli, seda nii töistes kui ka kodustes sfäärides. Ta on sütitav suhtleja ning oskab hästi põhjendada, miks just tema ideed parimad on.

Palju kasulikku jõuab Jäär ära teha teisipäeval. Lisaks leiab ta ka mitmeid võimalusi mõnusaks ja arukaks meelelahutuseks.

Kolmapäeval seevastu tuleks Jääral meeles pidada, et jõud on see, millega jõudu vaos hoitakse. Tal on sel päeval kerge tööl või eraelus partneri peale vihastada ning halvemal juhul enda jaoks olulisi suhteid lõhkuda.

Reedel edeneb Jääral kõik väga kenasti. Ta on energiline ja rõõmsameelne. Kui mõni oluline muudatus vajab tegemist, siis võiks Jäär selle just nüüd käsile võtta. Heale reedele järgneb sama tore nädalavahetus.

Sõnn

Algava nädala üheks suuremaks väljakutseks on Sõnni jaoks suhtlemine. Seda nii tooni ja sõnade kui ka suhtlusviiside valiku poolest.

Suhtlemise helistiku kontroll on praegu väga oluline, sest Sõnnil on praegu võimalik nii poolehoidjaid võita kui ka end teiste silmis antipaatsemaks teha.

Esmaspäeva õhtupoolikuks võiks Sõnn varuda enesele pikka meelt ja palju kannatlikkust. Nimelt kipub ta siis kergesti närvi minema ning seetõttu on tal suur oht oma partneri või pereliikmetega tülli keerata.

Sõnni kolmapäevgi kujuneb emotsionaalselt küllalt keeruliseks. Ta esitab oma partnerile kõrgeid nõudmisi, tehes seda vastuvaidlemist mittevõimaldaval toonil ning välistades võimaluse, et ta ka ise suhte või kaaslase heaks midagi täiendavat teha võiks.

Väga meeldiv päev on Sõnni jaoks reede. Igas talle olulises eluvaldkonnas on oodata mõnd pööret paremusele. Mõni neist võib tulla väga ootamatul viisil või üllatavalt inimeselt, kuid pärast ei suuda Sõnn ära imestada, kui kasulikuks see talle osutus.

Nädalavahetus annab häid võimalusi mõnusaks puhkuseks ja energia kogumiseks.

Kaksikud

Nädala algul võib nii mõnigi Kaksikute märgis sündinu tunda, et tema ümber on liiga palju infot ja et see on kohati väga vastuoluline. See ei meeldi talle ning ta võib tunda end kohati kurnatuna, halvemal juhul lausa haigena.

Abi ja lahendused on tegelikult väga lähedal. Kõige turvalisem ja jõuduandvam koht on Kaksikute jaoks praegu tema kodu, kõige paremateks kaaslasteks turvalised omainimesed.

Targad Kaksikud lubavad enesel rahumeeli praegu toimida introvertses rahus, tajudes igat päeva kordumatuna ning andes enesele aega oma tajusid ja reaktsioone tundma õppida.

Kesknädal toob Kaksikute ellu hulljulguse noote. Kerge on ennast või konteksti valesti hinnata ning seetõttu teha midagi, milles on emotsioone palju enam kui arukust.

Nädala parimaks päevaks kujuneb reede. Kõik Kaksikute elus senini probleeme tekitanud nüansid saavad nüüd korda otsekui mängleva kergusega. Lisaks võivad Kaksikud sel päeval ka ootamatut lisaraha saada.

Nädalavahetusel teeb rahulik olek rõõmu – see on aeg uute sihtide setitamiseks.

Vähk

Vähi jaoks on tegemist eduka ja meeldiva nädalaga. Töövõime on kõrge ning Vähk oskab nii eneses kui ka oma kaaslastes parimad küljed ja tugevused välja tuua. Lisaks positiivsele tähelepanule toob see talle ka materiaalset kasu.

Eriti hästi õnnestub koostöö naistega. Kui Vähil on näiteks naisülemus, võib ta julgesti minna rääkima palgatõusust vöi töötingimuste parandamisest.

Teisipäeva hommikul on Vähk veidi närviline ja kurvameelne. Tal on raske keskenduda – seega võib ta mõne töö küll parimate kavatsustega käsile võtta, kuid selle lõpetamisega tekib raskusi.

Kindlas suhtes Vähi elu sujub praegu igati mõnusasti – koos õnnestub teha ja korda saata palju kasulikku.

Kui Vähk aga alles armastust otsib, võib ta praegu kergesti libastuda sellega, et näeb võimalikku partnerit hinnates rohkem tema raha ja staatust, kui tema enese kordumatust. Nii on kerge on ilusatest tunnetest ilma jätta ning valedel alustel suhtesse sattuda.

Reedel ja laupäeval võiks Vähk sammud seltskonda sättida, sest teistega suheldes tuleb talle mitmeid häid ideid.

Lõvi

Algav nädal võib olla Lõvile pisut raske. Seda eriti füüsilisel pinnal, sest Lõvi võib end tunda kohati nõrgema ja väsinumana kui talle seda enda puhul aktsepteerida meeldiks.

Tema vaimus ja mõtetes on aga märksa enam jõudu ja energiat. Lõvi teeb meeleldi plaane ning nii mõnedki neist on suuremad kui elu ise.

Siiski tasub tal oma plaanidele keskenduda ning neid ka teistega jagada. Lõvi ideed haaravad inimesi kaasa ning ta leiab kergesti mõttekaaslasi.

Hea aeg saadab praegu eelkõige Lõvi suhteelu. Kui ta on kindlas suhtes, valitseb seal rõõmsameelne ja seksikas harmoonia. Ning isegi siis, kui Lõvi tunneb soovi veidi tiiba ripsutada ja flirtida, ei pane see tema suhet proovile. Partner tajub hästi tema tegelikke tundeid ja lojaalsust.

Kui üksildasel Lõvil on soov tuua oma ellu uusi inimesi ja tundeid, õnnestub see tal samuti hästi. Parim aeg selleks algab reedest. Miks mitte minna näiteks Hiina uusaastapidustustele või korraldada ise midagi vahvat?

Siiski ei tasu Lõvil päris puhta kullana võtta kõike, mida kuuleb – vahel on liikvel ka valeinfot.

Neitsi

Neitsi on alanud aastal jõudnud juba üllatavalt palju korda saata – tema töökus ja pühendumine avaldavad muljet nii ülemusele kui ka kolleegidele.

Algava nädala teine pool toob Neitsile ka jõuliselt tunnustust. Seda nii kiitvate sõnade ja soodsa suhtumise näol kui ka materiaalse edu mõttes.

Lisaks võib Neitsi saada mõne kasuliku uue pakkumise. Võimalik on nii töine edutamine, uus ja kasulik projektipakkumine kui ka mingi ühiskondlikus liinis märkimisväärne pakkumine. Isegi kui Neitsi pole kindel, kas tal ikka kõigeks suutlikkust jagub, tasub pakkumised vastu võtta ning uue ja põneva teekonnaga alustada. Taevaseisud on praegu Neitsi poolt ning tema uued tegevused osutuvad talle kasulikuks.

Neitsi isiklik elugi on praegu tema tööga tihedalt läbi põimitud. Neitsi naudib väga oma välimuse ja oleku lihvimist. Lisaks professionaalsele tähelepanule toob see ilmselt kaasa ka palju isiklikku imetlust.

Neitsile meeldib meeldida. Nii tekib kergesti ka väga usalduslik õhkkond, mis samuti võib Neitsi ellu olulisi muudatusi tuua.

Kaalud

Kaalude jaoks on algav nädal uusi suuri võimalusi täis. Oodata on nii muudatusi, täiesti uusi suundi kui ka tunnustust ja tähelepanu senitehtu eest.

Tasub aga teada, et positiivse tähelepanu kõrval võib Kaalude märgis sündinu kogeda ka vastandlikku – negatiivset ja halvustavat suhtumist.

Kui Kaalud suudaks sellega kokku puutudes olukorda rahulikult analüüsida, oleks tal kerge mõista, et tegu on eelkõige lihtlabase kadedusega, millele pole vaja liigset tähelepanu omistada.

Kahjuks aga kipub analüüsivõime Kaalusid hülgama just siis, kui seda enim vaja oleks. Nii võib negatiivne suhtumine Kaalud vahepeal suisa rivist välja lüüa. Kerge on solvuda, enesehaletsusse laskuda või kellelegi pahasti öelda, kes seda tegelikult üldse ära teeninud pole.

Lihtsam on nendel Kaaludel, kellel on hea ja usaldusväärne elupartner. Koos on kerge õigeid proportsioone hoida, mis Kaalude mõtetes rohkem ruumi elurõõmule ja tänutundele jätavad.

Jänese-aasta algus sillutab Kaaludele teed täiendava edu suunas. Nüüd pole muud kui üha edasi!

Skorpion

Tasapisi hakkab Skorpioni ees pilt selgemaks muutuma. Erinevad pingutused ja ettevõtmised moodustavad tervikpildi ning Skorpion saab üha selgemalt aru, mille nimel ta pingutab ning mis on selle oodatavad tulemused.

Esmaspäev on Skorpioni jaoks kiireid mõtteid ja hoogsaid pöördeid täis. Kohe hommikul on arukas keskenduda erinevatele tööasjadele – kõige paremini edenevad need tööd, kus on vaja suhelda ning materiaalsete teemadega seotud otsuseid vastu võtta. Ka paberitöö saab kiiresti ja hästi tehtud.

Õhtupoolsema aja võiks seevastu planeerida hästi rahulikuks. Skorpioni teele kipub siis veerema mitmeid takistusi ning ta võib olla närviline ja oma kaaslas(t)ele pahasti öelda.

Seevastu teisipäeva õhtul on Skorpioni suhteelus väga mõnus aeg – ideerikka ja karismaatilisena avab ta uksi lausa uutesse maailmadesse ning veedab koos armsate inimestega mõnusaid tunde.

Mõnevõrra raskemaks kujuneb kesknädal. Skorpionil on siis lausa plahvatuslikult palju energiat, kuid see võib pöörduda tema lähedaste või tema enese vastu.

Ambur

Paljud Amburid tegelevad läbi nädala mitmete probleemidega, mille juured on veel eelmises aastas. See võib nii ajaliselt, rahaliselt kui ka enesetunde mõttes küllalt kurnav olla.

Kolmapäev võib Amburi jaoks kujuneda raskeks päevaks. Ta on küllalt närviline ning kui teda keskendudes segatakse, võib kergesti üle reageerida. Märkimisväärne oht on end üle hinnata, liigseid riske võtta ning end seeläbi kahjustada. Ka suhetes on Ambur praegu pigem lõhkuja kui looja, ehkki tulemus teda kindlasti õnnelikumaks ei teeks. Seepärast võiks Ambur end ka rahumeeli mõne meeldiva ja ohutu tegevuse abil välja lülitada. Mõtetel on siis tegevust ning riskikäitumiseks ja suhete klaarimiseks pole aega.

Vähe veel aga sellest, et Ambur võib ennast või oma suhteid kahjustada – kolmapäev ja neljapäev võivad tuua Amburile ebameeldivaid üllatusi ka muudel teemadel. Näiteks võib tema kodus aset leida mõni ootamatu rike või leke.

Õnneks algab reedest veidi kergem ja meeldivam periood. Mured pole ehk küll päris möödas, kuid Amburil on rohkem energiat nendega toime tulla ning selgem pilk heade asjade märkamiseks.

Kaljukits

Nädal algab Kaljukitse jaoks väga soodsa tööajaga. Ta teeb kohe esmaspäeval ära mitmed väga vajalikud tööd ja toimingud, mis aitavad nähtavalt tema rahalist seisu parendada.

Teisipäeva hommikul võiks Kaljukits võimalusel pigem puhata kui tööd rabada. Ta on emotsionaalselt hell ning vajab rohkem aega iseendale. Ka energiat on arukas säästa, sest päeva teine pool kujuneb energiliseks ajaks, mil Kaljukits on võimeline saavutama kõike, mida ta vajalikuks peab.

Kolmapäev seevastu leiab Kaljukitse eest küllalt isekas meeleolus. See on päev, mil olulised suhted kergesti katkeda võivad.

Kindlasti ei tasuks ööl vastu neljapäeva liialdada alkoholi, ravimite või muude meelehägustajatega.

Reedestele ideedele ja pakkumistele tasub Kaljukitsel aga kindlasti „Jah!“ öelda. Õnn koos toredate üllatustega on jõudnud tema õuele! Elus ettetulevaid muutusi pole vaja umbusaldada – need toovad Kaljukitsele aiva kasu!

Järgnev nädalavahetus on samuti hea aeg, mil Kaljukits veedab armsate inimestega mõnusalt aega, keskendudes peamiselt huvitavatele vestlustele.

Veevalaja

Veevalaja jaoks on uue nädala algus küllalt keeruline aeg. Parem on enesele mitte liigselt kohustusi võtta vaid lihtsalt tegutseda nende ülesannetega, mida igapäevaelu nõuab. Ka veidi laiska puhkust võib olla väga hea mõte!

Esmaspäeva õhtust teisipäeva õhtuni kestab närviline periood – Veevalaja toriseb ja kipub suisa pahandama, tema lähedased võivad seepeale aga solvuda ning eelistada temast pisut eemale hoida.

Kui Veevalajal on probleeme tervisega, tuleks nüüd keskenduda nende lahendamisele. Positiivsest hoiakust, rahust ja elurõõmust on siin palju abi.

Õnneks algab reedest Veevalaja jaoks palju meeldivam ajajärk! Korraga on enamik asju maailmas tema arvates märksa sobivamalt korraldatud kui varem. Tema arvamusega arvestatakse ning ta kogeb palju positiivset tähelepanu.

Üks rõõmsatest elumängudest, mis Veevalaja tuju tõstab, on nüüd keskendumine välimusele – glamuurile ja stiilile. Komplimendid teevad talle rõõmu ning väike flirt paneb ta päikesena särama. Siiski ei saa välistada ka kerget kaldumist emotsionaalsesse eneseimetlusse.

Kalad

Kaladel on läbi nädala käed tööd täis ning tema peas keerlevad pigem asjalikku laadi mõtted. Seda ka siis, kui tema väline imago on märksa lustilisem ja seltskondlikum. Kalade mõte aga töötab taustal suisa tehisintellekti täpsusega.

Kui töös ja ühiskondlikus tegevuses on see igati kasulik, siis Kalade suhte- ja tundeelu temperatuur võib mõnevõrra jahedana tunduda. Mitte, et suhted halvad oleksid – pigem kalduvad Kalad üksindusele ja eelistavad oma isiklikud mõtted-tunded enese teada jätta.

Sellesse vaikelusse aga võib ootamatult sekkuda keegi kolmas, kes Kalade veidi muinasjutulist hoiakut omamoodi tajub ning just seepärast temaga koos tahab olla. Ehkki esmapilgul tundub see kooslus üsna ootamatu, võivad Kalad leida, et just see tema elus puudu oligi.

Alates kolmapäevast on Kalade elus ka päris maiseid noote – näiteks võib mõni kodune olmeprobleem täiendavat tähelepanu nõuda. Kalad pole sellest küll vaimustuses, kuid siiski saadakse ebamugava olukorraga kenasti hakkama.

Mõni lahe üritus nädala lõpul sobib preemiaks ja tuju tõstmiseks hästi.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-