Erakorralised uudised
Hobifotograaf Silver

Loe, mida lubab horoskoop sulle tänase 3.07 täiskuu suhtes.

Vähi märgi täiskuu tõstab pinnale kõik selle, mis on sinu jaoks oluline. Vali hoolega, millega koos edasi minna ja millest võiksid loobuda. Just nüüd on eriti aktiveerunud need teemad, mis on sinu jaoks valulikud või vastupidi, hingele olulised.

Kuna energiad on väga aktiivsed, siis täna, homme ja ülehomme võid tunda end kergemini ärrituvana ja ülitundlikuna. Selle vastu aitab teadlikult aja maha võtmine, puhkamine, magamine ja looduses jalutamine. Hoia meeles, et kõik on muutumises ja sa omandad elus õppetunde, ära lase end pisiasjadel ja ebaolulistel seikadel kõigutada. Katsu võtta kiirust maha ning selle asemel proovi tunda ja tunnetada. Ole kohal ja naudi hetki. Ära eksi liigselt minevikku ega tulevikku, eriti siis kui tegemist on murelike mõtetega. Ole siin ja praegu, ole rahus.

Tervise seisukohast tasub praegu tähelepanu pöörata oma toitumisele, sest Vähi märgile alluvad magu ja kõht ning seoses nendega võivad ka kergesti probleemid tekkida. Et vältida seedehäireid ja kõhuvalu, katsu nii söömise kui joomise puhul silmas pidada mõõdukust.

Praegu sobivad eriti hästi tegevused, mis on oma loomult rahulikud ja positiivseid emotsioone loovad. Vaata vanu fotoalbumeid, tee koos perega süüa, mine loodusesse, tegele oma sisemaailma arendamisega, kuula head muusikat või loe raamatut või veeda aega oma lemmiklooma seltsis. Hästi mõjuvad ka kõik veeprotseduurid, alates vanniskäigust kuni spa külastamiseni.

Jäär, võib-olla mõtled sa praegusel ajal rohkem, kui kunagi varem selle üle, kuidas su vanemate ja sugulaste suhted on mõjutanud sinu praegust elu ning sinu valikuid. On saladusi, mida on raske kanda ja mis ei lase sul õnnelikuks saada.

Sõnn, tõenäoliselt tuleb sul selle täiskuu ajal palju suhtlemist ette. Vaata, et sa ei lase ennast liiga kergesti mõjutada teiste arvamusest, võta ka aega iseendale, see aitab sul isiklikke eesmärke seada eesolevaks aastaks.

Kaksikud, sa oled ilmselt eriti halvas tujus selle aasta alguses. Negatiivsed emotsioonidelained löövad üle pea, kõikide märkide järgi on probleemid alguse saanud töö juures. Praegu on õige aeg rääkida suud puhtaks ja mõtelda tuleviku peale.

Vähk, see on sinu täiskuu. Tõenäoliselt oled sa veelgi emotsionaalsem. Ära jää oma muredega üksi, vaid ümbritse end nendega, kes on sulle kallid.

Lõvi, seekordne täiskuu ei tulegi sinu elu raputama. Vähi energia soovitab sul hoopis iseenda eest rohkem hoolitseda ning puhata. Nii saad sa energiat juurde järgnevateks nädalateks.

Neitsi, sul on suured plaanid aga toetajatest jääb puudu. Miks mitte luua tugigrupp, mis aitaks sul oma plaane ellu viia?

Kaalud, ära unustage panna oma selle aasta eesmärke kirja, täiskuu energia aitab neid ellu viia. Unista suurelt, sest unistused võivad täituda, eriti täiskuu ajal tehtud unistused.

Skorpion, võib-olla kannatad sa emotsionaalse kurnatuse all ja oled väsinud. Ära unusta võtta aega iseenda jaoks ja ravida oma hing terveks.

Ambur, tõenäoliselt tunned sa suuremat vajadust rääkida kõik oma südame pealt ära. Mõnest asjast ei olegi nii kerge rääkida aga ära unusta, et ainult nii saad sa oma hingehaavad terveks ravida.

Kaljukits, sinu hooaeg on praegu käimas. Sa oled valmis suurteks tegudeks selle aasta alguses, valmis kõiki väljakutseid vastu võtma. Vaata ainult ette, et sa ei kõrveta oma tiibu ära koos lähedaste või töökaaslastega lennates.

Veevalaja, sa pead ravima oma hinge ja keha terveks. Ära jäta kahe silma vahele märke, mida elu sulle saadab.

Kalad tahavad ilmselt hoolitseda oma suhete eest ja veedavad rohkem aega lähedaste inimeste seltsis. Kuulates rohkem oma südant, kui mõistust, peaks kõik hästi minema.

Foto: @ Hobifotograaf Silver

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 20 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna tunned end energilisena ja motiveerituna. Hea päev uute

ilm scaled

4 päeva ilm: 20.05-23.05. ILM on ilus ja õhutemperatuur kuni +25°C

Esmaspäev 20 mai 2024Öösel: Selge, kohati vahelduva pilvisusega olulise ilm ja paiguti sajab hoovihma, võib