Neljapäev , 28 september 2023
Erakorralised uudised

LEITUD: Politsei otsib Tallinnas kadunud 80-aastast Leonidi

Täeindus. Otsitavat meest märkas kiirabibrigaad ühes Tallinna bussipeatuses, meedikud viisid alajahtumise tunnustega mehe haiglasse.
Praegu on Leonid meedikute hoole all ja tema elu ohus enam ei ole.

Politsei palub kaasabi selgitamaks välja 80-aastase Leonidi asukohta, kes pidi eile bussiga Lasnamäelt kesklinna sõitma, kuid pole seni koju naasnud.

Leonid lahkus teisipäeva, 5. aprilli hommikul oma kodust Lasnamäel Priisles ning pidi bussiga sõitma Tallinna kesklinna. Mees võis eksida bussinumbriga ja sattuda vale bussi peale. Hetkel puudub info, kas mees jõudis sihtkohta pärale.

Politsei on kontrollinud raviasutusi, suhelnud mehe lähedastega ja vaadanud läbi turvakaamera salvestisi, kuid pole Leonidi asukohta seni tuvastanud ning mees ei ole ka koju naasnud. Kuna mehe terviseseisund ei ole hea ning tema riided ei vasta lumisele ilmastikule, võivad tema elu ja tervis olla ohus.

Leonid on kõhnema kehaehitusega ja keskmist kasvu, hallide juuste ning kiila pealaega. Tal on pruunid silmad. Lahkudes oli tal seljas must kapuutsiga jope ja punane kampsun, jalas hallid püksid ja oranži värvi õhukesed jalanõud. Leonidil oli kaasas valge Maxima kilekott hügieenitarvete ja riietega.

Kui kellelgi on infot Leonidi asukohast või on leidnud Tallinnas hügieenitarbeid ja riideid sisaldava Maxima kilekoti, palutakse sellest teada anda numbril 112.

Vaata ka:

lottery g5642ea6cb 640

Õnnelik mängija võitis tBingo lotoga 613 830,30 eurot

Õnnelik mängija võitis Bingo lotoga 613 830,30 eurot. Võidupilet osteti internetist ning pilet on ostetud …