Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
kadunud Ivan

LEITUD: Politsei otsib Lääne-Virumaal Tapal kadunud 27-aastast Ivani

Täiendus kell 19.45
Kadunuks jäänud Ivani otsing sai täna õhtul positiivse lõpu, kui politsei tuvastas, et mees on rongil ja sõidab parasjagu Tapa suunas. Patrull läks mehele Tapa peatusesse vastu ja veendus Ivaniga kohtudes, et mehega on kõik korras ja politsei abi ta ei vaja.

Politsei palub abi selgitamaks välja Lääne-Virumaal Tapal kadunud Ivani asukohta.

Lähedastel oli Ivaniga viimane kontakt pühapäeval, 16. jaanuaril. Politsei on suhelnud mehe lähedastega ning kogunud kõikvõimalikku infot, et teha kindlaks, kuhu mees minna võis. Teadaolevalt suundus Ivan eile õhtul rongiga Tallinnasse. Oma terviseseisundi tõttu võib Ivan end ohtu seada.

Ivan on umbes 170 cm pikk, kõhna kehaehitusega, tal on pruunid juuksed. Lahkudes oli Ivanil seljas tumeroheline jope ja heledad teksapüksid, jalas punased tossud.

Politsei palub kõigil, kes on Ivani näinud või kellel on teavet mehe võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!