Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
hakkeveok 1

Lääne päästekeskuse sündmused 21. – 22. veebruaril 2024

Pärnumaa

21. veebruaril kell 14.29 said päästjad väljakutse Pärnu linna Uku puiesteele. Teataja oli märganud metsast tõusvat heledat suitsu ning palus minna päästjaid olukorda kontrollima. Päästjad leidsid metsast põleva prahihunniku, mille läheduses inimesi ei viibinud.  Päästjad kustutasid järelevalveta jäetud prahilõkke. Päästeamet tuletab meelde, et lõkkes tohib põletada vaid puhast (immutamata) puitu ning pappi ja paberit. Lõket tuleb valvata ja hoida käepärast tulekustutusvahend – näiteks ämber veega, tulekustuti või veega täidetud voolik. Tõsisemate rikkujatega tegelevad edasi inspektorid, kellel on õigus alustada väärteomenetlus.

Raplamaa

21. veebruaril kell  21.01 teavitati häirekeskusele, et Märjamaa vallas Konuvere külas on libeduse tõttu vajunud hakkeveok kraavi külili ning veokijuht kergemaid vigastusi saanud. Juhile andis kiirabi koha peal esmaabi. Õnnetuse tulemusel purunes veokil hüdraulikapaagi voolik ning kraavi lekkis umbes pool paagitäit diiselkütet. Päästjad kasutasid maha voolanud diisli neutraliseerimiseks veoki koormaks olnud haket.

hakkeveok 1 jpg
Lääne päästekeskuse sündmused 21. – 22. veebruaril 2024 3

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!