Erakorralised uudised
Blue Breaking News YouTube Channel Art

Lääne päästekeskuse operatiivsündmused 09. – 10. mail 2024

Läänemaa

  1. mail kell 17.39 kutsuti päästjad appi Haapsalu linna Kiideva külla, kus teataja sõnul süttinud põlema rehielamus seisnud murutraktor. Olukorrale lisas tõsidust hoonel olev rookatus ning kümne meetri kaugusel asuv elumaja. Päästjate saabudes põles traktor lausleegiga, kuid tulekahjule suudeti kiiresti piir panna ning tulekahju kuuri põrandasse ja konstruktsioonidesse levida ei jõudnud. Tulekahjus sai lisaks traktorile kannatada paar ruutmeetrit ümbrust ning ka üks jalgratas. Tulekahju likvideeriti kell 18.17.

 

Pärnumaa

  1. mail kell 12.09 teavitati häirekeskust, et Pärnus Savi tänaval on vana auto lammutamistööde käigus süttinud põlema auto kütusepaak ja selle alla valgunud õli.  Kohal olnud inimesed suutsid tulekahjule piiri panna pulberkustutitega. Päästjad eemaldasid kopplaaduri abiga varjualuse alt sõiduauto ja põlenud kütusemahuti ning kustutasid tulekahju lõplikult kella 12.29ks.

 

  1. mail kell 15.56 kiirustasid päästjad Saarde vallas Ilvese külas juhtunud liiklusõnnetusele. Ristmikul oli kokku põrganud kolm sõidukit. Inimesed vigastada õnnetuses ei saanud, kuid päästjatel tuli koha peal liiklust reguleerida kuni puksiirauto saabumiseni, eemaldada autodel süttimisoht ning puhastada tee liiklusõnnetuse tagajärgedest. Päästjate jaoks lõppes sündmus kell 17.10.

 

  1. mail kell 18.26 teavitati häirekeskust, et Saarde vallas Tali külas on taluhoovi tulnud noor ilves, kes üritab saada sisse kanalasse ning kuna loom oli väga julge, pelgas pererahvas ohtu ka väikestele lastele. Päästjad proovisid ilvest puuri püüda, et transportida ta kaugemale loodusesse, kuid paraku sel korral ilvest puuri püüda ei õnnestunud. Olukorrast teavitati looduskaitsealade spetsialisti, kes proovivad leida lahenduse. Sündmuse kohta leiab pilte Kilingi-Nõmme päästekomando Facebooki lehelt.

 

Saaremaa

  1. mail kell 21.10 kutsuti päästjad Vaivere külla, appi vanemale naisterahvale, kes tuld ahju tehes oli unustanud siibrid kinni ning majas olnud Nublu suitsuandur läks häiresse. Päästjad avasid siibrid ning ventileerisid ruumid. Elanik viidi tervisekontrolliks haiglasse.

Vaata ka:

covid 19 gc19f1c91c 640

Uued Covid-19 Variandid Levivad Kiiresti ja Tekitavad Muret Nakatumiste Laine Pärast

Uued Covid-19 variandid levivad üle maailma ja tekitavad hirmu suvise juhtumite tõusu ees USA-s. See

106294953 2756580457780811 899326736913615517 o

Ära jäta lemmiklooma suvel kuumaga autosse

Ära jäta lemmiklooma suve kuumaga autosse! ☀️ Kuumad ilmad kujutavad ka lemmikutele tõsist ohtu. Veendu,