Laupäev , 2 märts 2024
minuaeg.com 2

Lääne päästekeskuse operatiivinfo 6. – 7. veebruaril 2024

Pärnumaa

6. veebruaril kell 11.28 teavitati häirekeskust liiklusõnnetusest Põhja-Pärnumaa vallas Viluvere külas. Auto, koos kahte hobust vedanud treileriga, oli sõitnud kraavi ning külili vajunud. Päästjad aitasid hobused treilerist välja ning organiseerisid lähedal asuvast farmist asendustreileri, millega loomad sihtpunkti toimetada. Loomad ega inimesed õnnetuses vigastada ei saanud.

6. veebruaril kell 21.22 teatati häirekeskusele, et Lääneranna vallas Koonga külas asuvas elumajas on suitsetamise tõttu põlema süttinud voodi ning riided ja maja seetõttu paksu suitsu täis. Esimesena kohale saabunud Koonga vabatahtlikud päästjad kustutasid toas põlenud voodi ning majas olnud kolm inimest juhatati õue. Päästjad ventileerisid ruumid ja kiirabi vaatas elanike tervisliku seisundi üle. Lisaks paigaldasid päästjad eluruumidesse seal seni puudunud suitsuanduri. Päästesündmus lõpetati kell 22.29.

Raplamaa

7. veebruaril kell 7.23 kiirustasid päästjad Märjamaa vallas Haimre külas juhtunud liiklusõnnetusele. Kraavi sõitnud sõiduauto oli maandunud katusele ning juht ei pääsenud iseseisvalt sõidukist välja. Päästjad vabastasid juhi ning kiirabi vaatas tema seisundi üle.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

KOHUTAV: Tallinnas levib šokeeriv loomade julmuse juhtum: oravaid ja jäneseid naelutatakse puudele ja pinkidele

Tallinna Mustamäe linnaosas, eriti Kännu Kuke piirkonnas, on hiljuti avastatud šokeerivad juhtumid, kus väikeloomade surnukehi

kevad

ILM: Pühapäev 02.03 – Sajuta ilm, sooja kuni +8 °C.

Öösel: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti

error: Sisu on kaitstud!