minuaeg.com 2

Lääne päästekeskuse operatiivinfo 6. – 7. veebruaril 2024

Pärnumaa

6. veebruaril kell 11.28 teavitati häirekeskust liiklusõnnetusest Põhja-Pärnumaa vallas Viluvere külas. Auto, koos kahte hobust vedanud treileriga, oli sõitnud kraavi ning külili vajunud. Päästjad aitasid hobused treilerist välja ning organiseerisid lähedal asuvast farmist asendustreileri, millega loomad sihtpunkti toimetada. Loomad ega inimesed õnnetuses vigastada ei saanud.

6. veebruaril kell 21.22 teatati häirekeskusele, et Lääneranna vallas Koonga külas asuvas elumajas on suitsetamise tõttu põlema süttinud voodi ning riided ja maja seetõttu paksu suitsu täis. Esimesena kohale saabunud Koonga vabatahtlikud päästjad kustutasid toas põlenud voodi ning majas olnud kolm inimest juhatati õue. Päästjad ventileerisid ruumid ja kiirabi vaatas elanike tervisliku seisundi üle. Lisaks paigaldasid päästjad eluruumidesse seal seni puudunud suitsuanduri. Päästesündmus lõpetati kell 22.29.

Raplamaa

7. veebruaril kell 7.23 kiirustasid päästjad Märjamaa vallas Haimre külas juhtunud liiklusõnnetusele. Kraavi sõitnud sõiduauto oli maandunud katusele ning juht ei pääsenud iseseisvalt sõidukist välja. Päästjad vabastasid juhi ning kiirabi vaatas tema seisundi üle.

Vaata ka:

euro

Mida teha, kui oled online kasiinos kogu oma raha kaotanud?

Online kasiinos kogu oma raha kaotamine võib olla hirmutav ja emotsionaalselt kurnav kogemus. See olukord

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Viimsi vallas kadunud 71-aastast Kaisat

Täiendus 16.07.24 – Annan teada, et naine võttis lähedastega ühendust ning temaga on kõik korras.