Pühapäev , 25 veebruar 2024
Kivioli uus uhishoone 2023726

Ida päästekeskuse ündmused 6. – 7. veebruar 2024

IDA-VIRUMAA

7. veebruaril kell 2.43 andis Narva linnas V.Gerassimovi tänava kortermajas eakas naine teada, et suitsuandur piiksub ja ei lase tal magada. Suitsu ja vingu toas ei olnud ja naine ei ulatunud ise andurini. Päästjad võtsid anduri alla ja naise poeg lubas tulla järgmisel päeval suitsuanduri tühjaks saanud patareid vahetama. Päästjad tuletavad meelde, et suitsuanduri töökorras olekut tuleb kontrollida testnupule vajutades vähemalt kord kuus. Aegunud või rikkis andur tuleb kindlasti välja vahetada. Õnnetusest suudab märku anda üksnes töökorras andur.

6. veebruaril kell 19.18 helistati häirekeskusesse, et Sillamäe linna Ranna tänava vanast pommivarjendist tuleb suitsu. Päästjad kustutasid varjendis lõkke, kus põletati prügi.

                Kell 13.56 sõitsid päästjad Jõhvi linnas Rohuaia põik tänavale, kus kustutasid metallist prügikonteineris põlenud prügi.

Kell 12.00 tuli päästjatel sõita Sillamäe linnas Tallinna maantee äärde, kus nähti tõusmas musta suitsu. Lõkkes põletati prahti ja ka porolooni, mis tekitas palju suitsu. Päästjad tegid selgitustööd, et lõkkes tohib põletada vaid puhast (immutamata) puitu, pappi ja paberit. Mööblit, immutatud või värvitud puitu, rehve, kaableid, plastikut, riideid ja ehitusjäätmeid ei tohi lõkkesse visata, kuna nende põletamise korral on tegemist otsese looduse ja inimeste mürgitamisega

Kell 11.04 sõitsid päästjad Kohtla-Järve linna Järve linnaossa Olevi tänavale, kus ühes korteris hakkas tööle vingugaasiandur. Päästjad kontrollisid korteri üle. Selgus, et gaasiboileri töötamise ajal ei tõmmanud korsten vingugaasi sisse. Probleemi lahendamiseks võeti ühendust korteriühistu juhiga.

LÄÄNE-VIRUMAA

Suuremaid päästesündmuseid ei olnud.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horokoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Täna on suurepärane päev armastuse väljendamiseks. Ole avatud ja aus

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Kaart: Mõõkade KuningasTäna on aeg teritada oma mõistust ja keskenduda

error: Sisu on kaitstud!