vaktsiin 1 2

KUUM: Rootsi professori sõnul võib vaja minna kuni viite Covidi vaktsiinisüsti.

Paljud inimesed kiitlevad pärast teise COVID-19 vaktsiinisüsti kättesaamist, et nad on täielikult vaktsineeritud. Kuid nüüd ütleb Rootsi professor, et immuunsüsteemi tugevdamiseks võib vaja minna kuni viis vaktsiinidoosi.

“Me ei tea, kui kaua vaktsiin tõsiste haiguste ja surma eest kaitseb,” ütles Karolinska instituudi professor Matti Sällberg.

Paljud Euroopa riigid plaanivad septembris kolmandat Covidi-i lisasüsti ning ka Ameerika Ühendriikide Toidu- ja ravimiamet (FDA) märkis, et vaktsineeritud isikutele tehakse sügisel veel üks süst.

Sällberg aga arvab, et sellest ilmselt ei piisa ja “korduvad vaktsiinisüstid” on vajalikud.
“Pärast teise annuse kätte saamist hakkab immuunsus tasapisi taanduma. Aasta pärast võib paljude kaitse olla kadunud. Me ei ole selles veel päris kindlad, aga kui saate kolmanda annuse, siis aktiveeritakse see kaitse uuesti,” ütles ta. “Bioloogia ütleb, et nõrgenenud immuunvastus pole ebatõenäoline. Siis tuleb teha kolmas, neljas, võib-olla ka viies süst.”

Tekib küsimus, kas Sällbergil on huvide konflikt, arvestades, et ta on ka vaktsiiniettevõtte SVF juhatuse esimees.

Samal ajal tuleb Iisraelist infot, et “vaktsiini efektiivsus väheneb või lausa kaob” ja et “85-90% haiglaravil olevatest patsientidest on täielikult vaktsineeritud inimesed”.

Ka Dr. Kobi Haviv juhtis tähelepanu sellele, et 95% kõige raskemate sümptomitega haiglas olevatest patsientidest on vaktsineeritud.

Kõik see kinnitab, et vaktsiinipassidega inimesed peavad edaspidi käima korduvalt ja korduvalt vaktsineerimas selleks, et säilitada juurdepääs igapäevaselt kasutatavatesse kohtadesse.

Aeg näitab kas vaktsiinide kõrvalmõjud või pidevalt uute vaktsiinide tegemine paneb rohkem inimesi sellisele olukorrale vastu seisma.

Allikas.  https://vanglaplaneet.ee/

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com 2

3 Sodiaagimärki, kes On Sunnitud Tõele Vastu Astuma (Heas Või Halvas) teisipäeval 21.05.2024

1. Kaksikud (21. mai – 20. juuni) Kaksikud seisavad silmitsi oluliste tõdede ja otsustega oma

horoskoop numbrid

Horoskoop tervis-heaolu: Teisipäev 21 maid 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on oluline keskenduda oma energiat taastavale tegevusele. Füüsiline