Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised

Kuku „Krimiraadioga“ ühines keskkriminaalpolitsei endine juht Andres Anvelt

Igal reedel kell 11 võtavad saatejuhid Raul Ranne ja Karel Reisenbuk luubi alla mõne normaalset elu segava kriminaalse kolde, et see pädevate saatekülaliste abiga lahti võtta ning süvitsi uurida, kus asub kurja juur. Sel sügishooajal ühines saatega ka püsiekspert Andres Anvelt.

Kuku raadio saade “Krimiraadio” alustas sügishooaega koos endise keskkriminaalpolitsei juhi Andres Anveltiga, kes lööb programmis edaspidi kaasa eksperdina. Esimene saade oli eriline sellegipoolest, et saates osales veel teinegi varasem keskkriminaalpolitsei juht Aivar Alavere.

Üheskoos võeti vaatluse alla Eesti allilm ning selle muutumised iseseisvumise algusest. Arutleti teemal, milliseks on muutunud organiseeritud kuritegevus Eestis pärast Nikolai Tarankovi mõrva? Endised keskkriminaalpolitsei juhid lahkasid ka 2016. aastal mõrvatud allilmajuhi Nikolai Tarankovi rolli Eesti kriminaalses maailmas, seletasid ühiskassa toimimist ja politsei tööd kõigi nende probleemide lahendamisel.

Allilma-teemalist episoodi saab kuulata siit: https://kuku.pleier.ee/uudised/krimiraadio-milliseks-on-muutunud-eesti-allilm-parast-nikolai-tarankovi-morva

Tänases „Krimiraadio“ saates avatakse vanade mõrvatoimikute saladused
Selle nädala Krimiraadio teemaks on avastamata raskete isikuvastaste kuritegude edasine saatus. Ehk siis, juttu tuleb tapmistest, mille puhul uurimine esimese hooga tulemust ei anna ning mõrvar jääb tabamata. Mis saab edasi? Millisel puhul vana mõrvatoimik taas avatakse?
Teemat aitab lahata Põhja prefektuuri kriminaalbüroo isikuvastaste kuritegude talituse juht Hisko Vares.

Raul Ranne, Karel Reisenbuk ja Andres Anvelt viivad Kuku raadio kuulajad igal reedel kell 11:00 teisele poole ühiskonna ääreala. Saadet on võimalik järele kuulata pleieri äpis.

Karel Reisenbuk fotograaf Teele Toova 1
24.08.23, Tallinn, Kuku raadio saatejuhid.
Foto Teele Toova, Postimees

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!