Expand To Show Full Article
Kristjan Jõekalda ei suutnud nautlevast patust täielikult loobuda: ilma võib minusugune stressi saada | MinuAeg
Kolmapäev , 7 juuni 2023
Erakorralised uudised

Kristjan Jõekalda ei suutnud nautlevast patust täielikult loobuda: ilma võib minusugune stressi saada

Möödunud aastal tõsise tervisemure üle elanud Kristjan on nüüd kui uus mees – ainult väheste endiste harjumustega. Kõikidest pattudest ta loobuda ei suutnud ning naljatleb, et seda ei võigi teha, muidu võib stress tulla. Ja ka see on ju arsti poolt keelatud!

Tuhanded kaasaelajad valutasid südant kui kuulsid, et armastatud telemees Kristjan Jõekalda on infarkti tõttu haiglasse sattunud ning elanud üle tõeliselt tõsise tervisemure. Kristjani positiivset meelt ei suuda kustutada aga miski ning ka nüüd, taastumisjärgus taas oma tavaelule hoogu sisse andes, läheneb ta kõigele enesele omase huumoriga. 

Suurimateks muutusteks, et taastumine võiks kulgeda edukalt ning tulevikus tervisemured ei kimbutaks, on olnud just elustiilis. Maha tuli jätta aastaid kimbutanud pahed, mis nautleva elustiiliga tihti kaasas käivad: suitsetamine ja alkoholi tarbimine. Suitsetamisega on Kristjan lõpparve teinud ning ka närve püüab kulutada tavapärasest vähem. On aga nauding, millest ta siiski lõplikult loobuda ei soovi ning jätkab arstide ettekirjutuse kohaselt. 

Loe edasi SIIT.

allikas: sky.ee

Vaata ka:

Päästjad päästsid täna 6.06 Emajõest kindlast uppumissurmast joobes mehe

Täna, 6. juuni õhtul kell 18.44 teatati häirekeskusele, et Tartus Turu silla lähedal Pika tänava …