Erakorralised uudised
avandi2336

Märt Avandi meenutab oma karjääri raskeimat hetke: mõtlesin, et mis nüüd edasi saab?

2015. aastal jõudis tuhandete silmapaarideni üle maailma Eesti film “Vehkleja”. Tegemist oli tõepoolest lausa maailmatasemel teosega, sest sama aasta lõpus pälvis film Ameerikas nominatsiooni Kuldgloobuste galal. Filmis peaosa mänginud Märt Avandil avanes harukordne võimalus külastada auhinnagalat, kuhu kogunevad igal aastal maailma parimad näitlejad ja filmitegijad. Täna meenutab Avandi sündmust aga pisikese piprateraga keelel, sest harukordne kogemus pani mõtlema ka tuleviku peale.

Märt Avandi oli külaliseks ka Kristjan Jõekalda uues telesaates “Kümme kaadrit”, kus rääkis ühest eredaimast mälestusest, mis tema karjääri jooksul aset on leidnud.

“Mul läks väga hästi sel ajal. “Vehkleja” film tuli välja, “Tujurikkuja” oli oma kõrghetkel ja siis me saime veel Kuldgloobuse nominatsiooni… Kõik oli suurepärane,” meenutab Märt seitsme aasta tagust aega. “Kui ma Kuldgloobustelt tagasi tulin, siis ma mäletan seda tühjust, “pohmelli”. Mõtlesin, et noh, mis nüüd edasi saab?” Avandi usub, et selliseid lootusetuid hetki tuleb ette kõikidel, kelle igapäevaelu meelelahutusega seotud. “Need hetked tabavad meid, artiste, kõiki. Varem või hiljem, rohkem või vähem, aga need tabavad. Selle argipäevaga, mis saabub pärast suuri pidustusi, on päris keeruline hakkama saada,” tõdeb Avandi. 

Loe edasi SIIT.

allikas: sky.ee

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Valgas kadunud 60-aastast Irinat

Täiendus 21.06.2024 – Lähedased said Irinaga kontakti ning tema asukoht on tuvastatud. Naisega on kõik

minuaeg.com uudised

Algab Tallinna ringtee Jüri jaotusringi taastusremont

Teisipäevast, 25. juunist algab Tallinna ringtee km 9,7–11,7 Jüri jaotusringi taastusremont, mille eesmärk on parandada