Laupäev , 9 detsember 2023
Erakorralised uudised
radikad

Korteriomanik ei saa kütteliiki muuta ilma teiste nõusolekuta

Korterelamu küttesüsteem on kaasomand, mis tähendab, et korteriomanikel on võrdsed õigused ja kohustused selle suhtes. Seetõttu ei saa ükski korteriomanik omavoliliselt kütteliiki muuta ilma teiste nõusolekuta.

Küttesüsteemi muutmine võib mõjutada kõiki korteriomanikke, näiteks suurendades või vähendades nende kommunaalkulusid või muutes hoone üldist välimust. Seetõttu on oluline, et kõik korteriomanikud oleksid küttesüsteemi muutmisega nõus.

Kui korteriomanik soovib kütteliiki muuta, peab ta esmalt pöörduma korteriühistu juhatuse poole. Juhatus korraldab korteriomanikele koosoleku, kus arutatakse küttesüsteemi muutmise võimalikke tagajärgi. Kui enamus korteriomanikke on küttesüsteemi muutmisega nõus, siis saab korteriomanik selle ellu viia.

Kui korteriomanik muudab kütteliiki ilma teiste korteriomanike nõusolekuta, siis võib ta vastutusele võtta. Kohus võib korteriomanikule määrata rahalise kahjunõude või kohustada teda taastama küttesüsteemi algse oleku.

Korterelamu küttesüsteemi muutmine on oluline otsus, mis mõjutab kõiki korteriomanikke. Seetõttu on oluline, et kõik korteriomanikud oleksid küttesüsteemi muutmisega nõus.

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com jpg

Horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär Jäär peaks keskenduma oma südame järgimisele, kuid samas ka mõistusega valikuid tegema​​. Jäärale soovitatakse

Giving birth to Life 1080x608 1

Päeva Sõnum Laupäevaks, 9. detsembriks 2023

1. Enesepeegeldus ja Isiklik Kasv: Tänane päev kutsub sind süvenema enesepeegelduse teekonnale. See on suurepärane

error: Sisu on kaitstud!