Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
test gd53d85c84 640

Koolides antakse üha enam positiivseid testiproove

Koolivaheaeg on seljataga ja lastel algas taas õppetöö. Riik aga on teinud otsuse võtta koolides uue semestri algusega kasutusele koroonaviiruse kiirtestid, mis eile koolidesse jõudsid. Kontaktõppele jäänud koolides prooviti kiirtestid kohe ära.

Pärnu Sütevaka humanitaargümnaasiumi direktor Andres Laanemets kinnitas, et testid jõudsid eile koolipäeva alguseks kohale. Õpetajad tegid ise testid läbi ja esimeses tunnis juhendasid juba õpilasi. “Kõik tegid, kõik sujus, mingisuguseid probleeme ei tekkinud,” sõnas Laanemets.

Vahetult enne, pühapäeval oli koolijuhataja saatnud lapsevanematele kirja, et saada teada, kas nad on nõus oma alaealise lapse sellisel moel testimisega. “Ma olen vanematele väga tänulik, sest nad vastasid ühe pühapäeva jooksul, nõnda et meil on siin ­lapsi 400 ringis. Me ei saanud vastust ainult kuuelt vanemalt,” ütles Laanemets. Lisades, et vaid viie lapse vanemad ei lubanud oma last testida ja osa neist põhjendas, et laps on äsja koroonat põdenud. Test võib säärasel juhul anda valepositiivse vastuse.

Loe edasi SIIT

Allikas Postimees.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!