Erakorralised uudised
brooke cagle 7B1rvl0pCHs unsplash

Kontrolliv suhe lõpeb kolme sodiaagimärgi puhul enne 4. aprilli 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Jäär on tuntud oma iseseisvuse ja vabadusevajaduse poolest. Kui nad tunnevad end suhtes kontrollituna, hakkavad nad kiiresti lämmatama. Sel perioodil on Jääral eriti raske taluda kontrollivat käitumist ja nad on valmis suhte lõpetama, et oma vabadust tagasi saada.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Vähk on tundlik ja emotsionaalne sodiaagimärk. Nad vajavad suhtes turvalisust ja kindlustunnet. Kui nad tunnevad end kontrollituna, hakkavad nad end ebakindlalt ja kartlikuna tundma. Sel perioodil on Vähi jaoks eriti raske taluda emotsionaalset manipuleerimist ja nad on valmis suhte lõpetama, et leida partner, kes pakub neile vajalikku turvatunnet.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Skorpion on kirglik ja intensiivne sodiaagimärk. Nad vajavad suhtes ausust ja läbipaistvust. Kui nad tunnevad end kontrollituna, hakkavad nad end pettununa ja vihasena tundma. Sel perioodil on Skorpionil eriti raske taluda valetamist ja petmist ning nad on valmis suhte lõpetama, et leida partner, kellega nad saavad luua usaldusliku sideme.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop- Laupäev 13 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaardiks on “Temperants”. See julgustab teid leidma tasakaalu oma

kaja kallas

– Eesti peaminister Kaja Kallas kohtus Varssavis Poola peaministri Donald Tuskiga, kellega arutati Ukraina toetamist ja Läänemere regiooni julgeolekut.

Eesti peaminister rõhutas kohtumisel, et Ukraina vajab kiiresti laskemoona, aga ka pikaajalist sõjalist abi. “Eesti

error: Sisu on kaitstud!