Erakorralised uudised
armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Kolmapäev 3 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Täna on suurepärane päev flirtimiseks ja uute inimestega kohtumiseks. Teie energia on kõrge ja te olete eriti atraktiivne. Olge avatud uutele võimalustele ja ärge kartke riskida.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Täna on hea päev oma partneriga sügavamat sidet looma. Veeda aega koos ja rääkige oma tunnetest. Samuti on see hea päev romantiliseks õhtusöögiks või kohtinguks.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Täna on hea päev oma suhetes suhtlemiseks. Rääkige oma partneriga oma vajadustest ja soovidest. Samuti on see hea päev konfliktide lahendamiseks.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Täna on hea päev oma partnerile oma armastust näitama. Tehke talle komplimente, tehke talle kingitus või tehke midagi muud, mis näitab, et te hoolite.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Täna on hea päev lõõgastumiseks ja oma partneriga nautimiseks. Veeda aega koos ja tee midagi, mis teile mõlemale meeldib. Samuti on see hea päev oma lähedastega aja veetmiseks.

Neitsi (23. august – 22. september)

Täna on hea päev oma suhetes asjade korrastamiseks. Mõelge sellele, mis toimib ja mis mitte. Samuti on see hea päev oma partneriga tuleviku planeerimiseks.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Täna on hea päev oma partneriga kompromisside tegemiseks. Mõlemad peate olema valmis andma ja võtma. Samuti on see hea päev konfliktide lahendamiseks.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Täna on hea päev oma partneriga kirglikuks ja romantiliseks. Teie kirg on tugev ja see on suurepärane aeg füüsiliseks lähedaseks saamiseks.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Täna on hea päev oma partneriga seikluste otsimiseks. Minge koos reisile või proovige midagi uut. Samuti on see hea päev oma mugavustsoonist väljumiseks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Täna on hea päev oma partneriga oma eesmärkide ja unistuste jagamiseks. Toetage teineteist oma püüdlustes. Samuti on see hea päev oma tuleviku planeerimiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Täna on hea päev oma partneriga oma sõprusest ja lähedusest. Te olete teineteise jaoks parimad sõbrad ja see on suurepärane aeg seda tähistada.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Täna on hea päev oma partneriga oma unistuste ja lootuste jagamiseks. Rääkige teineteisele, mida te elult tahate. Samuti on see hea päev oma tuleviku planeerimiseks.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop- Laupäev 13 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaardiks on “Temperants”. See julgustab teid leidma tasakaalu oma

kaja kallas

– Eesti peaminister Kaja Kallas kohtus Varssavis Poola peaministri Donald Tuskiga, kellega arutati Ukraina toetamist ja Läänemere regiooni julgeolekut.

Eesti peaminister rõhutas kohtumisel, et Ukraina vajab kiiresti laskemoona, aga ka pikaajalist sõjalist abi. “Eesti

error: Sisu on kaitstud!