Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop- Kolmapäev 3 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Kaart: Keiser

Tähendus: Täna on suurepärane päev oma juhtimisoskuste demonstreerimiseks. Võtke initsiatiiv ja olge enesekindel oma võimetes. Teised austavad teie otsustusvõimet ja järgivad teie juhtimist.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Kaart: Armastajad

Tähendus: Täna on teie jaoks oluline teha raskeid valikuid. Kuulake oma südant ja tehke seda, mis teie jaoks on parim. Te võite silmitsi seista kahe valiku vahel, mis mõlemad tunduvad ahvatlevad.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaart: Vankur

Tähendus: Täna on aeg edasi liikuda ja uusi asju proovida. Ärge kartke muutusi ja olge avatud uutele võimalustele. Teie elu on kohe muutumas ja see on hea asi.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Kaart: Jõud

Tähendus: Täna on teie jaoks oluline olla julge ja seista oma uskumuste eest. Ärge kartke väljakutseid ja ärge laske kellelgi teid maha suruda. Te olete tugevam, kui te arvate.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Kaart: Eremiit

Tähendus: Täna on aeg enda jaoks aega võtta ja oma mõtteid korrastada. Mõelge oma elule ja sellele, mida te tahate. Te vajate aega ja ruumi, et end laadida.

Neitsi (23. august – 22. september)

Kaart: Õiglus

Tähendus: Täna on teie jaoks oluline olla õiglane ja õiglane oma tegudes. Tehke seda, mis on õige, isegi kui see on raske. Teie ausus ja õiglustunne premeeritakse.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Kaart: Koostöö

Tähendus: Täna on teie jaoks oluline teistega koos töötada ja koostööd teha. Te saavutate rohkem, kui teete koostööd teistega. Olge avatud kompromissidele ja olge valmis teistega koos töötama.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Kaart: Surm

Tähendus: Täna on aeg hüvasti jätta vanadele asjadele ja tervitada uusi asju. Ärge kartke muutusi ja olge avatud uutele võimalustele. Teie elu on kohe muutumas ja see on hea asi.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Kaart: Mõõdukus

Tähendus: Täna on teie jaoks oluline olla tasakaalus ja mõõdukas oma tegudes. Ärge liialdage millegagi ja ärge tehke rutakaid otsuseid. Teie elu on tasakaalus ja see on hea asi.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Kaart: Kuradit

Tähendus: Täna on teie jaoks oluline olla ettevaatlik ja vältida kiusatusi. Ärge tehke midagi, mida te hiljem kahetsete. Teie teel on kiusatused, kuid te peate neile vastu seisma.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Kaart: Täht

Tähendus: Täna on teie jaoks oluline olla lootusrikas ja optimistlik. Teie tulevik on helge ja te saavutate oma eesmärgid. Usalda endasse ja oma võimetesse.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kaart: Kuud

Tähendus: Täna on teie jaoks oluline olla intuitiivne ja usaldada oma tundeid. Teie intuitsioon on terav ja see aitab teil õigeid otsuseid langetada. Võtke aega ja kuulake oma sisemist häält.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Kantsler Vseviov Brüsselis: peame tegudega sundima Venemaa kurssi muutma

18. ja 19. aprillil viibis välisministeeriumi kantsler Jonatan Vseviov visiidil Brüsselis, kus kohtumistel NATO ja

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Meie seast lahkus ajakirjanik Ene Veiksaar

Kirjutan need read siia, et austada ja meenutada head kolleegi ning mõttekaaslast, Ene Veiksaart. Kuigi

error: Sisu on kaitstud!