Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
HOROSKOOP MINUAEG.COM 1

Kuidas 3. aprilli esimene kuuveerand parandab suhteid viie sodiaagimärgi jaoks terve nädala

1. Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Esimene kuuveerand toob Vähile suurepärase energia suhete parandamiseks. Nad tunnevad end eriti armastavalt ja hoolitsevalt ning on valmis oma partnerile oma tundeid avaldama. See on suurepärane aeg romantiliseks õhtusöögiks või kohtinguks.

2. Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Esimene kuuveerand aitab Kaaludel oma suhetes tasakaalu leida. Nad suudavad paremini kompromisside teha ja oma partneri vajadusi arvestada. See on suurepärane aeg suhtlemiseks ja konfliktide lahendamiseks.

3. Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Esimene kuuveerand annab Kaljukitsele kindlustunnet oma suhetes. Nad tunnevad end toetatuna ja armastatuna ning on valmis oma partnerile oma pühendumust näitama. See on suurepärane aeg tulevikuplaanide tegemiseks.

4. Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Esimene kuuveerand aitab Veevalajal oma suhetes vabadust leida. Nad suudavad paremini oma iseseisvust säilitada ja samas oma partneriga lähedust hoida. See on suurepärane aeg uute asjade proovimiseks koos.

5. Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Esimene kuuveerand toob Kaladele unistuste ja romantika energiat. Nad tunnevad end eriti inspireerituna ja on valmis oma partneriga oma unistusi jagama. See on suurepärane aeg loominguliseks eneseväljenduseks koos.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!