Uudised

KOHUTAV: Tallinnas tapeti 23.a naine ja 57. mees.

Politseile teatati eile päeval, et Tallinna vanalinnas asuvas korteris on kaks surnukeha. Sündmuskohale reageerinud politseinikud leidsid korterist kahe teineteisele tuttava inimese elutud kehad ja tulirelva ning praeguse uurimisversiooni järgi ei ole juhtunuga seotud kolmandaid osapooli.

Politseile teatati eile kella 14 ajal, et Tallinna vanalinnas asuvast korterist leiti kahe inimese surnukehad. Kohale saabunud politseinikud leidsid korterist 23-aastase naise ja 52-aastase Soome kodanikust mehe laskevigastusega surnukehad. Korterist leiti ka tulirelv, mille päritolu on teada. Juhtunu asjaolude väljaselgitamiseks alustati kriminaalmenetlust, et viia sündmuskohal läbi erinevaid menetlustoiminguid.

„Politseinikud selgitasid välja, et hukkunute näol oli teineteisele tuttavate inimestega. Sündmuskohal töötas eile uurimismeeskond ning tänaseks on teada, et lasud tehti koha pealt leitud tulirelvast. Praeguse uurimisversiooni kohaselt ei ole juhtunuga seotud kolmandaid osapooli, mistõttu on arvatav kuriteo toimepanija on surnud ning kellelegi edasist ohtu ei ole,“ kommenteeris juhtunut Põhja prefektuuri kriminaalbüroo isikuvastaste kuritegude talituse juhi Hisko Vares.

Politseil puudus varasem info hukkunud inimeste omavaheliste varasemate konfliktide kohta. „Kaks inimest kaotasid oma elu, mida paraku tagasi tuua ei ole võimalik. Küll aga proovime vastata nii paljudele küsimustele kui võimalik, et lähedased saaksid hingerahu,“ lisas politseinik.

Jaga
Back to top button