Erakorralised uudised
83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

KOHUTAV: Pärnu veekeskuses basseini lükatud 27.a mees suri haiglas

11. märtsil tõugati Pärnu veekeskuses basseini 27-aastane mees. Sellest hetkest alates, kui lähedased aru said, et mees ise pinnale ei tõuse, kulus üle viie minuti selleni, kui valveinstruktor ta basseinist välja tõi. Kahjuks ei suutnud arstid tema elu päästa.

27-aastane noormees toimetati Pärnu Tervise Paradiisi veekeskusest otse Pärnu haiglasse, kust ta saadeti pühapäeval hingamisaparaadi all Põhja-Eesti regionaalhaiglasse. Kahjuks ei suutnud arstid tema elu päästa ning teisipäeval ta suri. Seda kinnitab meile noormehe lähedane pereliige.

Elu24

Täiendus 14.03.2023

Pärnu veekeskuses toimus laupäeval raskete tagajärgedega vahejuhtum, mida nüüd uurib politsei. Nimelt lükkas üks külastaja oma kaaslase sügavasse basseini, kust viimane omal jõul välja ei tulnud ja vajas lõpuks elustamist.

Politsei on alustanud kriminaalmenetlust, et välja selgitada, mis täpselt juhtus 11. märtsil Pärnus asuvas veekeskuses Tervise Paradiis. Küll aga ei jäta seni teadaolevad asjaolud juhtunust ilusat vaatepilti: veekeskust külastanud naine tõukas oma 27aastase kaaslase – tõenäoliselt naljaviluks – nelja meetri sügavusse basseinivette, kus viimane oleks peaaegu uppunud ning vajas elustamist. Õhtuleht

Veekeskuse juht Jaan Ratnik ütleb, et vahejuhtum leidis aset pärastlõunasel ajal. „Esimese analüüsi põhjal me ei arva, et vettelükkamine oleks olnud kaaslanna poolt plaanitult pahatahtlik, pigem inimesed ilmselt üritasid oma arusaamise järgi „lustida“. Kuid siiski on teise inimese vettelükkamine, ja veel ootamatu, igal juhul ja igal pool täiesti lubamatu tegevus.“

Ratnik kirjeldab, et vette kukkumise järel vajus mees kohe vee alla ja vee pinnale ei tõusnudki. „Kaaslased ja kaaslanna seisid mõnda aega basseini äärel rahulikult vesteldes edasi.
Ratnik ütleb, et valveinstruktor reageeris juhtunule, kuid noor naine ei jaksanud nelja meetri sügavusele vajunud meest välja tuua. Ta kutsus appi veepargi valveinstruktori, kes asus sügavasse basseini sukelduma. 

Loe edasi SIIT

Alliaks. Õhtuleht

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse Horoskoop – Reede 8 detsember 2023

Jäär Jääradel on reedel võimalus oma suhtes edasi liikuda. Võib-olla on aeg teha mõni oluline

horoskoop

Horoskoop – Reede 8 detsember 2023

Jäär Reede on Jäärale hea päev, et keskenduda oma karjäärile või haridusele. Sul on palju

error: Sisu on kaitstud!