Friday , 24 September 2021
DSC04608

KOHUTAV: Kes tulistab Viliveres kasse? Hoiatus! Häirivad fotod.

Eesti Loomakaitse Seltsi poole pöördus kassiomanik, kelle kasse on vigastatud ja tulistatud 12 aastat. Juhtumid on toimunud Raplamaal Kohila vallas Viliveres. Eesti Loomakaitse Selts palub heade inimeste abi, et tabada süüdlane. Kui sul on informatsiooni juhtunu kohta, siis palun teavitada sellest.

VAATA FOTOSID ÕNNETUTEST OHVRITEST. ETTEVAATUST, FOTOD ON HÄIRIVA SISUGA!

Esimene juhtum leidis aset 2009. aastal kui kass Vasja tuli koju kuul turjas. Kahjuks see polnud viimane kord, kus kassike said tunda omakohut. 2011. aastal leidis aset sarnane juhtum, kus loomake tuli koju ümmarguse veritseva haavaga. 2014. aastal leiti tema vasaku silma ülalt ümmargune haav, mille tõttu lõpuks jäi kass osaliselt pimedaks.
Sellega ei lõppenud kassi piinad. Ka järgneval aastal sai kassike tõsiselt vigastada. Röntgen näitas kolme kuuli loomakese kehas, millest üks kuul purustas selgroo. Vigastus viis alumise kehaosa halvatuseni. Kass ei saanud normaalselt kõndida, saba ei liikunud ja ka pissimine oli raske. Kolm aastat peale vigastust kahjuks kass suri, sest ta organism ei allunud ravile.

Selline juhtum ei piirdunud ainult kass Vasjaga, vaid vägivald kasside vastu jätkas. 2015 tuli kass Motya pärast mitmepäevast hulkumist koju peas ümmargune põletikuline haav. 2017 tulistati kahte kassi. Ühel juhul leiti kassil kuul kerest ja teisel juhul peast. Aastatepikkune tulistamine ja kasside vigastamine jõudis haripunkti. Juulikuus leiti surnud kass. Loomakene suri sisemise verejooksu tagajärjel, mille suure tõenäosusega tekitas õhupüss.

Jaga

Vaata ka:

laps

OLULINE: Alaealiste jaoks muutub reisimise ja koolisisese huviharidusega seonduv COVID regulatsioon

Valitsus täpsustas COVID regulatsiooni seoses laste ja alla 18aastaste või sel õppeaastal 19aastaseks saavate noorte …

relv

Raplamaal toimus tulistamine.

Neljapäeval 23.09 laekus politseile teade, mille kohaselt Aespas ühe busspieatuse juures kuuldi laske. Väljakutsele reageerinud …

RK Mart Helme

Mart Helme: Irja Lutsar ei ole teadlane, ta on saamatu pensionär.

Eesti Vanemate liikmetega kohtumisel seadis EKRE aseesimees Mart Helme kahtluse alla teadusnõukogu juhi Irja Lutsari …

203382864 10227024274727464 544050193774459810 n scaled

POLITSEI PALUB ABI! Kas nägite pealt, kes laskis Vändras toonekurge, mille tagajärjel ta suri.

Pärnu politseijaoskond palub abi, selgitamaks välja, mis juhtus möödunud kuul Vändras valge-toonekurega, kelle vigastused olid …