Friday , 17 September 2021
pound euro exchange rate brexit news dollar gbp latest 899653

Eestlane võitis Optibeti mänguportaalis rekordilise jackpot’i summas 7,2 miljonit eurot.

Eestlane võitis Optibeti mänguportaalis rekordilise jackpot’i summas 7,2 miljonit eurot. Noormees otsustas õnne proovida peale juunikuise rekord-jackpot’i uudise lugemist, keerutades endale tänaseni suurima välja antud võidu Eestis.

Juunikuus püstitati suurim mänguportaalides eestlasele välja antud võit summas 6,5 miljonit eurot, mis läks Soomes resideeruvale 30-aastasele mehele. Ka seekord tuli suurvõit Optibeti mänguportaalis sama panusega (3,75 eurot) samas Mega Moolah mängus õnne proovinud 30-aastasele Eesti mehele.
Ehitajana töötav õnnelik võitja oli võitu nähes pehmelt öeldes üllatunud. „Pidin mitu korda lugema, et aru saada, mis nüüd juhtus!” kirjeldas mees. „Lugesin meediast uudist, kus eestlane 6,5-miljonilise rekordvõidu sai ning mõtlesin huvi pärast sama mängu proovida. Sellist õnne ei osanud muidugi ette kujutada!”

Võidusumma eest plaanib õnnelik mees osta maja, auto ning mingi osa ka investeerida. Ka eelmine võitja plaanis võidusumma eest kodu soetada.

Loe edasi SIIT
Allikkas. arileht.delfi.ee

Jaga

Vaata ka:

eur500

POLE SÕNU! Loe, kui usinasti ööpäeval (16.09) inimesed oma Smart-ID koode jagasid ja rahast ilma jäid.

1. 15. septembril laekus teade, et 10. septembril helistas 36-aastasele Lasnamäel elavale naisele väidetav Swedbanki …

BMW

BMW juht on kõige ohtlikum liikleja.

Kindlasti olete märganud, et sagedamini rikuvad liikluseeskirja uhkete automarkide eelistajad. Nad kihutavad, teevad ohtlikke möödasõite, …

ekre 1

Issanda loomaaed on kirju: Kallid kalorid osaleja ja Onlyfansitar Helery Tõkke kandideerib valimistel EKRE ridades! VIDEO.

Kui arvasite, et maailmas ei saa enam miski üllatada, siis saab ikka küll – Eesti …

e07ff614339c1caf31 94605323 scaled

Tartus sõitis kraavi koolilapsi vedanud liinibuss.

Täna kella 15 paiku tuli häirekeskusele teade, et Tartu linnas, endises Vorbuse külas, sõitis kraavi …