Erakorralised uudised
Arahellitatud printsess

Kohus keelab Brigitte Susanne Hundil raamatu „Ärahellitatud printsess“müügi

Esmaspäeval langetas Harju maakohus otsuse Delfi Meedia ASi hagi osas, mille eesmärk oli keelata Brigitte Susanne Hundil tema raamatu “Ärahellitatud printsessi” müük ja reklaam kuni 23. oktoobrini.

Delfi Meedia AS esitas 13. oktoobril Harju maakohtule taotluse hagi tagamiseks, enne kui hagi ametlikult esitati. Nende taotluse eesmärk oli, et kohus kohustaks Brigitte Susanne Hunti (BSH) ja BSH OÜ-d lõpetama raamatus Delfi Meedia AS-ile kuuluvate fotode levitamise. Samuti paluti kohtul nõuda Brigitte Susanne Hundilt, et ta ei korraldaks raamatu reklaamüritusi, kus oleks võimalik viidatud raamatut osta või sellega tutvuda, kui raamatust pole eemaldatud kõnealuseid fotosid.

Loe ka: SKANDAAL: Brigitte Susanne Hunt, Tanel Padar võib ausalt öeldes p***e käia

Arahellitatud printsess jpg

Eile otsustas Harju maakohus hagi tagamise taotluse osaliselt rahuldada. Brigitte Susanne Hundil ja BSH OÜ-l on nüüdsest kohustus lõpetada Delfi Meedia AS-ile kuuluvate fotode levitamine raamatus ning nad ei tohi korraldada raamatu reklaamüritusi, kus oleks võimalik viidatud raamatut osta või sellega tutvuda, kui raamatust pole eemaldatud kõnealuseid fotosid.

Hund on öelnud, et ta on otsusega pettunud ja kavatseb sellele edasi kaevata.

Artikli täistekst Kroonikas.

Vaata ka:

leaves 1498985 1920

6 TAIME, KELLEGA MAGAMISTUBA JAGADA

Need kuus toredat taime kaunistavad su magamistuba ja peale selle aitavad ka paremini magada. Kas

kert kingo

TÄIENDATUD: Prokuratuur taotleb Kert Kingole (EKRE) vangistust

Täiendatud 17.06.2024 Prokuratuur  taotleb Kingole dokumendi võltsimise ja kelmuse eest kokku kaks aastat vangistust, mida