Erakorralised uudised
suheas

Kas Sinu partner austab sind?

Kas Sinu partner austab sind?

Austus kuulub iga tervisliku suhte juurde. Kas tahaksid olla kindel, et kallim austab sind? Järgnevalt toome sinuni kümme märki, mis kinnitavad sulle, et ta tõesti austab sind.

1. Kallim küsib ka sinu arvamust. Partner austab sind, kui ta ei langeta suuri ja olulisi otsuseid üksinda, vaid teda huvitab ka sinu arvamus. Partner arutab eelnevalt sinuga läbi, kui ta soovib näiteks töökohta vahetada või uuesti õppima asuda. Ta soovib teada sinu arvamust, et langetada üheskoos parimad otsused.

2. Ta on aus ja avab sulle oma elu. Võid olla kindel, et kaaslane austab sind, kui ta on sinu vastu alati aus ja avab sulle oma tõelist isiksust. Kallim räägib sulle oma minevikust, avaldab sulle saladusi, jagab sinuga oma unistusi ja räägib sulle oma vajadustest. Partner ei varja oma minevikku ega saladusi sinu eest. Ta julgeb sellest sinuga avameelselt rääkida, sest ta teab, et sa mõistad ja toetad teda.

3. Ta ei ürita sinu elu juhtida. Kaaslane austab sind, kui ta ei soovi pidevalt sinu eest sinu elu juhtida. Selle asemel partner usaldab sind ja ta teab, et sa saad ise hakkama. Partner abistab sind vajadusel, kuid tal on sinusse usku. Kallim teab, et oled tegelikult valmis palju rohkemaks, kui sa ise suudad ette kujutada.

4. Kallim ei muutu armukadedaks, kui lähed sõprade/sõbrannadega välja. Kallim austab sind, kui ta lubab sul minna õhtul oma sõprade või sõbrannadega välja. Ta ei muretse, et leiad kellegi teise, sest ta usaldab sind täielikult. Ja mis veelgi olulisem – ta austab sinu otsust, kui soovid minna sõpradega kokku saama, et veidi lõbutseda ja sõpradega suhelda.

5. Ta julgustab sind, on sulle toeks ja jagab häid näpunäiteid. Mõnikord võib elu olla liiga raske, mistõttu tahaks kuulda kellegi julgustavaid sõnu. Toetav, austav ja armastav partner on just sellistel hetkedel sulle toeks. Vajadusel annab kallim sulle head nõu ja aitab sul langetada õigeid otsuseid. Kui kaaslane austab sind, siis ta ei lase sul nii lihtsalt alla anda, vaid ta julgustab ja toetab sind.

6. Kaaslane austab sinu maailmavaadet. Meil kõigil on erinev maailmavaade, mistõttu on loomulik, et sinu ja kallima arvamused lähevad mõnikord lahku. Kui kaaslane aga austab sind, siis austab ta ühtlasi ka sinu maailmavaadet. Ta mõistab, kui teie arvamused ei ühti ning ta ei soovi sinu arvamust muuta.

7. Ta ei tühista plaane, mis ta on sinuga kokku leppinud. Kallim austab sind, kui ta peab oma lubadustest kinni. Kui kaaslane on lubanud sinuga restoranis õhtustada, siis ta ei tee samaks õhtuks plaane, et minna sõpradega välja. Kui ta on sinuga kokku leppinud, et saate kohvikus kokku, siis ta ei jäta sind sinna lihtsalt üksinda ootama. Juhul, kui tal peaks midagi ootamatut vahele tulema, annab ta sellest sulle kindlasti teada ja vabandab siiralt.

8. Ta austab sind, kui ta panustab teie suhtesse. Õnnelik suhe ei saa toimida, kui partnerid suhtesse ei panusta. Seega võib öelda, et kallim austab sind, kui ta panustab sinusse ja teie ühisesse suhtesse. Kaaslane teeb sulle aeg-ajalt üllatusi, korraldab midagi romantilist, veedab sinuga koos aega ja tõesti pingutab sinu nimel.

9. Ta on alati sinu poolel. Partner austab sind, kui sa võid olla kindel, et kallim toetab sind ning on alati sinu poolt. Ta ei pane sind avalikus kohas piinlikku olukorda, ta ei tee sulle haiget, ta ei tekita sinus ebamugavust ning ta ei solva sind sõprade seltskonnas. Kui kallim austab sind, siis oled sina tema jaoks kõige olulisem ning ta hoiab ja armastab sind.

10. Kallim soovib sinuga koos olla. Võid olla kindel, et partner austab sind, kui ta soovib koos sinuga aega veeta. Ta tahab sinuga suhelda, ta tahab sinuga koos väljas käia, ta tahab sind hellitada ja ta tahab teha sind õnnelikuks. Sinu õnn on ka tema õnn!

Kui tunned, et kõige kallim ja lähedasem inimene austab sind, siis võid olla tõeliselt õnnelik. Tänu austusele tekib üksteise vastu ka usaldus, ilma milleta ei toimi ükski suhe. Austus ja usaldus on mõlemad olulised märksõnad, tänu millele on võimalik luua tugev ja õnnelik suhe. Nii et – kui kaaslane austab sind, siis hoia teda ja tõesta talle, et sina austad teda samuti.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 20 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna tunned end energilisena ja motiveerituna. Hea päev uute

ilm scaled

4 päeva ilm: 20.05-23.05. ILM on ilus ja õhutemperatuur kuni +25°C

Esmaspäev 20 mai 2024Öösel: Selge, kohati vahelduva pilvisusega olulise ilm ja paiguti sajab hoovihma, võib